Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Averoy 2017

Zvolené téma obsahuje celkem 432 odpovědí. Do diskuze (57 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  Harty a poslední změna proběhla před 2 měsíců, 1 týden.

Prohlížíte 15 příspěvků - 31 z 45 (z 433 celkově)
  • Autor
    kulik kulik 
    Účastník
    (2558 odpovědí)
    byl(a) online před 4 hodiny

Milane, díky a hlavně zařiď lepší počasí. Zítra poslední nákup dobalení, naložení a v pondělí v 7:00 hod vyjíždíme. Honza Pecina má v pondělí narozeniny a tak mu musím připravit nějaký dárek. 😀

kulik kulik 
    Účastník
    (2558 odpovědí)

Milane a jsou tam kelírci na chytání na maso?

Milan-Spravce Milan-Spravce 
    Účastník
    (234 odpovědí)
    byl(a) online před 2 měsíců

Malé chytali kolem trojnožky a já pokaždé vzadu za velbloudem kolem 45 cm , když jsem jel na mníka .

kulik kulik 
    Účastník
    (2558 odpovědí)

Milane, díky a už v zítra ráno vyrážíme směr AVEROY.

Účastník
    (234 odpovědí)

Čekají i na tebe Kulíku 🙂

kulik kulik 
    Účastník
    (2558 odpovědí)

Milane, krásná podívaná. Gratulace lovci. Je sbaleno, naloženo, svačina na cestu připravena i dárek k narozeninám pro Honzu Pecinu a i budík je už nařízený. Tak je tam hlídej a vyrazíme na ně. Mám prosbu, neboť synek někde nechal můj prut, tak si musím obdobný u Vás půjčit jde mi o lehký prut gramáže do 300 – 400g na lehčí pilkrování. Připrav mi tam něco, děkuji. 😀

kulik kulik 
    Účastník
    (2558 odpovědí)

Tak jsme se konečně dostali do kempu AVEROY FISHING na AVEROY a to cca ve 14:00 hod. Vybalili jsme, pozdravili se s ostatními a šli dát nový motor do naší oblíbený lodi č. 5. Vzhledem k tomu, že pršelo a naše loď je na břehu vyjedeme na vodu až zítra ráno.

Solny Solny 
    Účastník
    (515 odpovědí)

Kuldo přeji hodně štěstí a těším se na reporty…

kulik kulik 
    Účastník
    (2558 odpovědí)

Pepo, díky a uvidíme co nám Poseidion dovolí. 😀

janka janka 
    Účastník
    (2071 odpovědí)
    byl(a) online před 20 hodiny

uvolnila se chata pro max 6 osob v Atlanterhavsveien Sjostuer na Averoy. Volno je 24.-31.8. 2017 s lodemi Oyen 17 Ft 25/30 Hp a pak 1.-8.9. 2017 s lodi Kverno 19 Ft 60 Hp .

kulik kulik 
    Účastník
    (2558 odpovědí)

Včera nám počasí dovolilo vyjet až po obědě. Polaky na obvyklých místech jsme nenašli a jejich hledání bylo problematické, neboť všude byli tak do 50cm. Nakonec jsme to vzdali a nachytali kelery na večeři a zkoušeli nová místa na mníky. Podařilo se ulovit brosmy do 85cm a několik lengů d 1 m. Po přivítacím večeru po příjezdu jsme byli dost unavení a tak jsme včerejšek zakončili dříve, aby nám zbyl čas na kelery po mlynářsku a trochu vínečka. 😀

Účastník
    (234 odpovědí)

Losos 74 cm u trojnožky na modrou chobotnici a to je poprvé v Norsku a první den 🙂

pepapol pepapol 
    Účastník
    (193 odpovědí)
    byl(a) online před 7 dny

Pekný Gratuluji,Já zažil to samé první norsko ,první den, třetí nához Losos 78cm  🙂

jegrhanz 
    Účastník
    (86 odpovědí)
    byl(a) online před 16 dny

Krásnej losos! Gratuluji. Já nikdy tohle štěstí neměl.Tento navíc není farmovanej. Je to divoký losos. Bude to zážitek i gurmánskej a pochutnáš si…

Někde jsem tady nedávno zahlédl také fotku lososa,ale ten byl z farmy….

kulik kulik 
    Účastník
    (2558 odpovědí)

Ještě je nutno říci, že druhá parta zkoušela na tom samém místě u trojnožky také štěstí a zapřáhla ještě většího lososa, ale u lodi se jim vypnul.

Včera jsme se jeli podívat trochu dál a na nová místa. podařilo se pár polaků, doršů a menších lengů do udírny. Objevili jsme krásná místa a partie na polaky pro období kdy vyjíždějí za potěrem. Ryby je zatím nutno hledat a jejich množství zde zatím není takové jako bývá v pozdějším období.

Prohlížíte 15 příspěvků - 31 z 45 (z 433 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Averoy 2017

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Havoya

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar Listopad 2017

Soroya » Září 2017

Soroya » Červen 2017

Anketa