Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Averoy 2017

Zvolené téma obsahuje celkem 432 odpovědí. Do diskuze (57 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  Harty a poslední změna proběhla před 2 měsíců, 1 týden.

Prohlížíte 15 příspěvků - 16 z 30 (z 433 celkově)
  • Autor
    kulik kulik 
    Účastník
    (2558 odpovědí)
    byl(a) online před 12 hodiny

Milane, vím, že máš hodně práce, ale nějaké informace bychom uvítali.

Milan-Spravce Milan-Spravce 
    Účastník
    (234 odpovědí)
    byl(a) online před 2 měsíců

Ahoj Kulíku , moc se těším na setkání a vyprávění cos pěkného prožil . Ryby berou a pár velkejch mníku , polacku a tresek mi uteklo . Polaci i mníci jsou plní jiker i tak jsem s mníky problém neměl jich pár chytnout na tom místě z podzimu , ale ti velcí polaci si žádaj o malé nástrahy a čím slabší šňura tím líp a nebo vlasec , určitě to vidí a pak jsou opatrní a do návnad jen dlubou .  Nejvíc záběru jsem měl na červenou barvu fleshjig . Ty pěkné obecné ty chytáme v hloubkách od 20 – 50 m za velbloudem . Dnes bylo větrno tak se odpočívalo a zítra si kluci přivstanou neboť se jim ten pobyt pomalu již také krátí . Ještě foto co jsem nevložil .

kulik kulik 
    Účastník
    (2558 odpovědí)

Milane, díky za informace. Včera jsem vše ještě jednou překontroloval a dnes makám na zahradě a tak vůbec. Už se všichni moc těšíme a počítáme poslední dny do odjezdu, je jich ještě 12. Také se o víkendu u mě zastaví Pavel Jigin a přiveze mi na vyzkoušení nějaké novinky. Tak to tam zkoumej, ať máme co nejvíc informací. Na ty mníky s Tebou se už moc těším.

Účastník
    (234 odpovědí)

Místo za velbloudem hloubka 20 m na stříbrného pilkra 100 g .

kulik kulik 
    Účastník
    (2558 odpovědí)

Krásná úroda, gratuluji a už abychom tam byli. 😀

Účastník
    (234 odpovědí)

A tak to pokračuje dál 🙂 . To se máš nač těšit Kulíku .

jigin1 jigin1 
    Účastník
    (880 odpovědí)
    byl(a) online před 25 dny

Kamaráde ty nás dráždíš😀….pošlu Ti nové vzory,potřebuji otestovat…

kulik kulik 
    Účastník
    (2558 odpovědí)

Milane, čím dál tím lepší. Gratulace všem. Václave, co máš nového? Jedu tam s Honzou Pecinou a dalšími již 15.5.2017 a už nemůžeme dospat. 😀

kulik kulik 
    Účastník
    (2558 odpovědí)

Za 6 dní vyrážíme a horečka stoupá. Milane, polaci jsou v hloubce nebo okolo ostrovů a kopců? Mníci jsou stále při chuti? My už se nemůžeme dočkat. Tak nám dej nějaké informace ať to lépe utíká! 😀

Harty 
    Účastník
    (1092 odpovědí)
    byl(a) online před 28 dny

Za 6 dní vyrážíme a horečka stoupá. Milane, polaci jsou v hloubce nebo okolo ostrovů a kopců? Mníci jsou stále při chuti? My už se nemůžeme dočkat. Tak nám dej nějaké informace ať to lépe utíká! 😀

Docela by mě zajímalo na co budeš chytat ty a jak tam budeš dlouho. Protože co říkal Pavel V. ,tak máš nabaleno jako by jsi tam jel na dva roky. A i když se ptáš na co a jak, tak prý jsi připravenej na všechno. Jen prej bude problém tě naložit. No jestli na konec odjedeš, tak se těším na fotky a podrobný  komentáře mořskýho vlka. My to máme od devatenáctého ,tak se těším , že to tady rozjedeme. Honzíku nezapomeň zajít do kostela a pomodlit se za příznivé počasí. Já bych tam zašel, ale mě tam nepustí.

kulik kulik 
    Účastník
    (2558 odpovědí)

Václave, nezlob a hraj si, neboť kdo si hraje nezlobí. To víš Pavel má vše v Norsku a tak jezdí s igelitkou. Připraveným prý přeje štěstí a tak uvidíme. Máš pravdu, že když bude příznivé počasí tak by mělo být dobře. Pokud bude co fotit, tak něco nafotím a reporty budu psát pravidelně. Tak si držme palce a ať se všem daří.

kulik kulik 
    Účastník
    (2558 odpovědí)

Milane, na Titranu už loví i štikozubce a co u Vás???

Účastník
    (234 odpovědí)

Ahoj Kulíku , u nás má tenhle turnus špatný počasí protože je stálej vítr od 6-9 m/s a k tomu velký vlny . Nedá se vláčet a na hloubce tě to žene , tak jsou víc na chatě jak na rybách je to velká škoda že se to tak pokazilo , štikozubce zatím nechytli ale posílám ti aspoň foto obecných z dnešního dne 97 cm , 92 cm , 90 cm .

kulik kulik 
    Účastník
    (2558 odpovědí)

Milane, doufám, že se počasí aspoň trochu zlepší. Kluků co tam jsou nyní mi je líto, taky jsme to zažili a není to nic příjemného být doma a doufat. S Honzou Pecinou už máme sbaleno a nejraději bychom vyrazili ještě dnes. Co máš pro nás připraveno na uvítanou? 😀

Už se těším na ty mníky s Tebou!!!

Účastník
    (234 odpovědí)

Ahoj Kulíku , dnes se opět nedá chytat , zase je tu větrno a i na zítřek se předpověď zhoršila . Tak ti odpoledne dám dohromady aspoň ten tvůj oblek cos tady nechal . A na pití se tu určitě něco najde 🙂 .

Prohlížíte 15 příspěvků - 16 z 30 (z 433 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Averoy 2017

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Havoya

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar Listopad 2017

Soroya » Září 2017

Soroya » Červen 2017

Anketa