Nápověda Naše další projekty:

Úvod Diskuze Diskuze mořského rybolovu Averoy 2017

Toto téma obsahuje 260 odpovědí, má 42 diskutujících a bylo naposledy aktualizováno uživatelem kulik kulik před 5 hodinami, 2 minutami.

Zobrazeno 15 příspěvků - 1 až 15 (z celkových 261)
  • Autor
     passa 
    Diskutující
    (1 odpovědí)
    byl(a) online před 4 měsíců

Není náhodou někdo v okolí Averoe, vyjíždíme 14.5., tak každá informace drahá.

Děkuji.

Pribas Pribas 
    Diskutující
    (10 odpovědí)

my tam budeme od 25.4., tak kdyz bude co, dam report :o)

passa 
    Diskutující
    (1 odpovědí)

Jedeme ke Kristiansundu, už po 10 ,nějak nás to tam stále láká.Minulou sezonu jsme byli o 14 dní dříve, poprve jedeme až v půlce května tak jsem zvědav.Loni tam keleři ještě nebyli,a tresky docela šli, i když asi ne jak na Soroy.A polaci kolem skal kousali zdatně, mám jen obavy ,aby to nebylo moc pozdě.Když jsme začínali tak to byl konec března  a postupně jsme to posouvali až pro nás byl nejlepší termin konec dubna a začátek května. Je pravda,že každý rok je jiná zima,a počasí si dělá co chce, tak uvidíme jak letos dopadneme,bohužel z pracovních důvodů dříve nemůžeme.

Tak budu rád za info až tam budete,    ať Vám koušou…….

F 
    Diskutující
    (2 odpovědí)
    byl(a) online před 2 dny

Čau rybáři.

Na Averoy jsme byli čtyři pobyty ( celkem v Norsku 11 x ).  Teď už jezdíme do Norska  na konci léta na pohodu – rybařina  v tričku. Na Averoy nemůžu naříkat – super ubytování. Rybolov ale velmi slabý. V roce 2012 jsme popojeli malinko na sever. Rybaření je nesrovnatelné, každý den tresky 100cm a více.  90% vracíme zpět.

Rosta 
    Diskutující
    (237 odpovědí)
    byl(a) online před 3 hodiny

Pro F.Malinko na sever je kam?

vydra-cz vydra-cz 
    Diskutující
    (77 odpovědí)
    byl(a) online před 4 hodiny

Ahoj F. taky by nás to zajímalo i jaká je cesta a majitel kempu nebo chat

Kliknis Kliknis 
    Diskutující
    (899 odpovědí)
    byl(a) online před 2 hodiny

😉 Taky by me to zajimalo.

IGORECKO 
    Diskutující
    (529 odpovědí)
    byl(a) online před 9 dny

Čau rybáři. Na Averoy jsme byli čtyři pobyty ( celkem v Norsku 11 x ). Teď už jezdíme do Norska na konci léta na pohodu – rybařina v tričku. Na Averoy nemůžu naříkat – super ubytování. Rybolov ale velmi slabý. V roce 2012 jsme popojeli malinko na sever. Rybaření je nesrovnatelné, každý den tresky 100cm a více. 90% vracíme zpět.

To by nás zaujímalo asi viacerých 😀

Milan-Spravce Milan-Spravce 
    Diskutující
    (229 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Ahoj Kulíku tak jak je na dovolený v Maledivách ? Já byl včera vyzkoušet co mníci na který se tak těšíš . Berou ale moc opatrně a byl to opět zážitek i přesto že ten největší to vše utrhl . Na fotce je nejdelší 150 cm , kluci měli zase obecnou 110 cm ale nemam foto a polack 87 . Konečně tu také máme moc pěkné počasí :) .

Harty 
    Diskutující
    (1083 odpovědí)
    byl(a) online před 6 dny

Pro mne nová zpráva, že je na Averoy málo ryb .Byl jsem tam dvakrát v říjnu a na tu bídu jaké bylo počasí jsme nachytali dost pěkných ryb. A kdyby jsem nebyl dřevák a nepřišel jsem o pár pěkných polaků,tak musím za sebe říci,že je to super lokalita.Byl jsem tam u soukromníka Tieriho a jediná komplikace je ,že je tam poměrně dlouhý výjezd na moře-lovná místa.Od kamarádů mám zprávy ,že v kempu kde správcuje Milan je taky vše OK a třeba v loni se tam celou sezonu chytalo moc pěkných ryb. Teď tam jsou známí,tak uvidíme co budou říkat, i když to nejsou zrovna zapřísáhlí vláčkaří.No a já doufám, že se na Averoy ještě alespoň jednou podívám.

Diskutující
    (229 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Tak Kudrnáči tady máš aspoň 2 foto ze včerejška , polak 90 cm , mník 125 cm a jak mi kluci dají ty další tak dodám ,včerejšek se poved :) .

Harty 
    Diskutující
    (1083 odpovědí)
    byl(a) online před 6 dny

Ten s tím polakem je mi povědomej. Moc pěkné.

Diskutující
    (229 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Příbramská parta ze včerejška.

IGORECKO 
    Diskutující
    (529 odpovědí)
    byl(a) online před 9 dny

A tie s odhryznutymi chvostami?   😀

kulik kulik 
    Diskutující
    (2498 odpovědí)
    byl(a) online před 2 hodiny

Nazdar Milane, krásné úlovky. Gratulace všem a jen tak dál.

Nebyl jsem na Maledivách, ale na Mauriciu a mohu doporučit je to nádherný ostrov, právem se mu říká zelený a nebo smaragd Indického oceánu. Obyvatelé jsou přátelští, usměvaví a velice milí a tolerantní ke všem ostatním. Budu ti vyprávět o lovu Blue Merlinů.

Za 14 dní už budeme na cestě za tebou a už se moc těšíme. Mníky šetři pro mě! 😀

Kdo říká, že na Averoy nejsou ryby, tak to není pravda. Vždy jsme si dobře zachytali a to v různých ročních dobách.

Zobrazeno 15 příspěvků - 1 až 15 (z celkových 261)

Abyste mohl(a) odpovědět na toto téma, musíte být přihlášen(a).

Úvod Diskuze Diskuze mořského rybolovu Averoy 2017

Lokality

Bakkan Wahl

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Soroya

soroya

Seter Brygge

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Havoya

havoya

Maledivy

8