Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 536 odpovědí. Do diskuze (54 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mex a poslední změna proběhla před 7 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 466. až 480. (celkem z 537)
  • Autor
    Příspěvky
  • #269020
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Jooo Kulik vyhrál závod o 5 sekund musímmu takto veřejně pogratulvat…první cena tatranka…

    #269023
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Dnes a zítra to vypadá, že i rackové budou chodit pěšky. Tak budeme muset vymyslet nějaký náhradní program.  Doufám, že se Poseidon nad námi smiluje a aspoň jednou nás pustí na ty mníky, 😀

    #269024
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Kulíku, Jigine: Krásná práce. Konečně jsem viděl Kulíka s rybou. Pěkně si to užijte!

    #269029
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Michale, díky. To víš, mě nikdo nefotí. 😀 Ještě jsem zapomněl napsat, že neprší, ale leje v jednom kuse ve dne i v noci.

    #269032
    kloboukatej
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Kulík je na sázky kadet. Nad Jiginem získal tatranku a mě připravil o 1/2 litru slivovice v soutěži Hitra versus Averoy.

    Gratuluju, jak jste zvládli včerejší vítr a déšť. S tím počasím bych to neviděl tak úplně černě. My když jsme v srpnu odjížděli z Čech, byli jsme natěšení, předpověď pro Averoy byla na 10 dnů perfektní. Přijeli jsme na místo a na druhý den už byla předpověď větrná. Po celý pobyt na 3 dny dopředu se na ní nedalo spolehnou, jedině tak na den dopředu. Lilo a foukalo každý den, ale nikdy ne celý. Netrhali jsme žádné rekordy, ale nakonec jsme odjížděli spokojení. Na okouníky, na které se chystám už pár let, jsme se zase kvůli větru nedostali. Ale že tam jsou, to už z vlastní zkušenosti vím. Svatý Petr mě přes nepřízeň Zea i Poseidona obdaroval poslední lovný den při pilkrování okouníkem.

    Vy jste tu předpověď měli hodně bídnou, ale teď je, myslím, o něco lépe než Norové předpovídali před 3 dny. A že se včera dostanete na moře, o tom se vám  asi předevčírem ani ve snu nezdálo. Jste pašáci!

    Švestky se u nás letos urodily, snažil jsem se a mám založeno 200 l kvasu. Tak se můžu klidně ještě znovu sázet.

    #269039
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    KLuky jsem hned zaměstnal,tak nezahálejí a kdo ste je nikdyneviděli dělat rukami tak koukejte.Spotřeba flashjigů je velká…od rána malují hlavičky a ani moc nerencají….Slováci to nevzdávají a 3tefanová parta sa jela vyhoupat na moře….já bych stopro vyblil i vánočního kapra…jinak kluci děkujeme za podporu….

    #269048
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Po těžké a vysilující práci 😀 jsme se snažili chytat z mola, ale výsledek byl 1 malý polak a tak když se počasí na chvilku zlepšilo jsme vyrazili k majáku, kde jsme chytili polaka cca 60cm, makrely a kelery a když se na obzoru objevili černé mraky, tak jsme rychle jeli domů. Zítra nás počasí opět nepustí na vodu, ale od neděle by to již mohlo být lepší a tak nám držte palce.

    #269052
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Tu je výsledek dněšní těžké práce…máme zase co trhat…červený flashjig suverejna jednička letošního podzimu na polaky na mělčinách….

    #269054
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    S takto krásně namalovanýma hlavičkama to nemůže nejít.Picasso by koukal.

    Pozdravuje a přeje Č.

    #269059
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    To je dobře, že ve volných chvílích kluky zaměstnáš. Budu potřebovat doplnit větší množství Flashjigů.

    Ať se Daří!

    #269060
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    JO Michale zamakám na tom když se vrátím.Díky za podporu.Dnes si budu muset jít asi popovídat s tím na hoře ať si sklidní vetry….Stopro minulý týden jed čočku s fazolí ,když nám už třetí den fouka 12tka…

    #269072
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak dnes se zase venku dějí věci a tak bude družba česko-slovenská v grilovacím domečku, masíčko na grilu s klobáskama a něco dobrého na zapití. 😀

    Zítra, podle předpovědi, už bychom měli mít možnost vyjet i dál než k majáku a tak už se nemůžeme dočkat a každý si už tu svou vysněnou velikou rybu, kterou chytí právě on, živě představuje. 😀

    #269082
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Musím se veřejně poděkovat Mírovi za dněšní nadherný rybářsky výlet na Atlantskú cestu.Přestalo chcát tak nám navrhl výlet…S fandou jsme hned na to kývli a přidal se jěště nováček Tomáš…po standardním focení s mostem.došlo na rybaření.Hned od prvního náhodu byl kontakt s rybou.Lovili jsme na skále u mostu cca 3m nad vodou.pod nami vřel příboj.Míro hned prohrál souboj s polakem.Hned na první nához na hladině útok od polaka a taky mi ryba spadla.na další nához už ryba seděla a flashjig slavil úspěch.Problém bylo dostat 60cm poláčka na skálu ale povedlo se..další náhody vždy byli s kontaktem s rybou a ven šel další polak…Třešnička na dortu přišla těsně před deštěm a nádherná chaluhovka se taky podívala na břeh…štěstí že nebrali bigfish na tomto místě by se nedali vylovit.pěna pod náma vzbuzovala respekt…přidávám pár fotek…

    #269087
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Hezký grilovací večer v ještě hezčím domečku.utužují se Československé vstahy a domluvila se soutěž,Která začíná zítra od 6 hod.v kategorii nejdelší ryba a největší ryby v jednotlivých druzích….Polak,Obecná,Štikozubec a Makrela…..specialni CENA bude za halíka….ja jsem vyloučen ze soutěže a budu dělat rozhodce….

    #269090
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Kluci držím palce ať se Vám zlepší počasí a vyrazíte na vodu….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 466. až 480. (celkem z 537)

Téma ‚AVEROY 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...