Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 281 odpovědí. Do diskuze (50 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel kulik a poslední změna proběhla před 5 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 282)
  • Autor
    Příspěvky
  • #294858
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Delim se ..

    Obrazky od Mortena, Atlanterhavsveien Sjostuer

    #295029
    tojekonec
    Účastník
    (90 odpovědí)

    Super, zase něco nového u Mortena… neustále něco zlepšuje, to se cení. Koukám, že vyměnil zelené zábradlí za nové bílé i s osvětlením, to je nepatrná maličkost, ale když vezmu v globálu těch pár let nazpět, je to obrovský kus cesty! Přes echoloty a mapy jako samozřejmost (z dnešního pohledu), přes vybavenost kempu, filetárny, a servis, který vždy nabízel nadstandardní, prostředí, kde se člověk cítí jako doma a přes to v soukromí, přes velmi výborné lodě Kvaerno se spolehlivými motory, nabízející především bezpečnost, je za Mortenem vidět velký kus práce! Už se nemůžu dočkat až za 45 dnů budeme tyto a další výhody osobně u Mortena čerpat, doufám, že si těch 14 dní naplno užijeme a bude o čem referovat v bohatých reportážích… nechci dělat určitě reklamu, ale neustálé vylepšování mě potěšilo, vzlášť když “to máme před sebou” a ten pocit jen popisuji. Teď je u Mortena kamarád Pepa Žahourek, který jede v červnu s námi, v celku se daří i když je počasí velmi rozmanité… já se k Mortenovi letos vrátím s kamarádem ještě v srpnu s rodinami, o to více se nemohu dočkat a o to více se těším!

    #295054
    Lupen
    Účastník
    (101 odpovědí)

    Je to tam krásně zbudované,  láká mě se tam podivat.

    #295111
    Lucky38
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Doufám,že o ty sochy večer nezakopnu, když se nebude svítit 😀😀

    #295598
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Zdravím všechny na AVEROY, ale asi není koho, když nejsou žádné reporty.

    #295636
    tojekonec
    Účastník
    (90 odpovědí)

    Teď se vrátil můj kamarád Pepa Žahourek z Averoy. Byl u Mortena na jarní rybačku, než se za měsíc s námi vydá opět tam. Přes nepřízeň počasí, kdy dost foukalo a pršelo, se našlo pár slušných dnů k výjezdu na moře. Ve fjordech a poblíž břehů nic moc – sem tam nějaká menší obecná, sem tam nějaký menší polak. Na otevřeném moři už to bylo oněčem jiném… Dost obecných a polaků kolem kopců, občas nějaký keler. Jelikož jsou kluci vláčkaři, tak nic z hloubek nebylo. Přikládám od Pepči pár fotek, velmi pěkná fotka je z dronu na Mortenův kemp, který se jim povedl velmi pěkně vyfotit.

    #295648
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Díky Kamile, pěkný. Gratulace lovcům. Ano, za měsíc vyrážíme a už se moc těším.

    #295654
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Pěkný úlovek. Před týdnem se vrátili z Averoy kamarádi a dopadli tam, jak sedláci u Chlumce.

    #296317
    Martin Jedlička
    Účastník
    (23 odpovědí)

    Zdravim vsechny, jsme u Mortena uz od pondeli a ryby vubec neberou, jen par kousku co se asi spletli. Pocasi je zatim pekne, dneska akorat zacalo foukat, ale predpoved hlasi od zitrka zase max. do 4m/s. Mohli by jste prosim poradit nejake mista kde by se mohli neco chytnout? Jsme uz docela bezradni 🙂 Vcera jsem se bavil s nemcema kteri tu jsou taky a jsou na tom stejne uplne stejne. Zatim diky

    #296335
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Kde a jak jste to zatím zkoušeli?

    #296347
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    A taky je otazka jaky zbusob lovu preferujete. Jestli vlacku ci pilk..

    #296348
    Martin Jedlička
    Účastník
    (23 odpovědí)

    Jsem tady s klukama kteri nikdy na mori nebyli a ti maji jen pilkry. Vcera jsme vyjeli jeste na vecer a podarily se mi na vlacku dva keleri kolem 60 – 70 cm. Chytli se kolem vraku ve fjordu. Co se tyce mist kde uz jsme byli tak co nam poradil Morten jsme uz projeli. Vse na otevrenem mori kolem skal, zkouseli jsme male hloubky, velke hloubky. Za chvilku vyrazime tak uvidime jestli uz dneska budou brat.

    #296349
    SKRKUN
    Účastník
    (61 odpovědí)

    Jed na Kleppen,je to streka.Jezdili jsme tam od Mortena 2 hodiny s 30 konovym motorem.Morten ti to ukaze na GPS.

    #296350
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    To jsme se toho moc nedozvedeli.    Jestli chceš poradit nějaký místa, musím vědět kde jste byly, případně čeho jste schopni. My budeme na Averoy od soboty. Když ryby nejdou, tak zkuste Klepen. Ve fjordu na jaře moc ryb nebývá, zkuste naproti lomu těsně okolo skal. Skály tam padají do 120 metru a těsně okolo bývají Polaci. Není to, ale jednoduché, musíte si přijít na to, jak na ně. Na otevřeném moři. Bych zkoušel hrany, kopce, mělčiny. Když nejsou na melcinach, tak klidně i vrcholy a hrany 20- 30 metru. Ale s pilk pruty to asi jen tak nepůjde.

    #296352
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Ahoj Zdendo,akorát sem vypravil auto a zítra letíme zbytek. Když  dá počasí, tak bychom se mohli sejít na plochách.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 282)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...