Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 281 odpovědí. Do diskuze (50 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel kulik a poslední změna proběhla před 5 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 282)
  • Autor
    Příspěvky
  • #292841
    Lucky38
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Zdeneko-Jasně, chápu 😀Já ti brnknu třeba až chvilku před naším odjezdem,už budeš doma,tak budeš vědět,kde to letos bere nejvíc😀Já bych letos rád pár mniku a nějakého stikáča, uvidime!Posledně jsem s Kvaernem stejně najezdil nejvíc,lod je to vyborna,letos jedem jen ve třech a mlaďoši,tak jsme neriskovali případnou kontrolu.Kdyz nebudou kolegové se mnou jak s kapitanem spokojeni,tak příště klidně pojedu s nějakou jinou partou,není problém,moznosti je vždycky dost

    #292850
    passa
    Účastník
    (16 odpovědí)

    Nejraději vláčim, ale jezdime parta, tak dojde i na pilkr. Posledních letech jsme vic úspěšný na vláčku,  v této oblasti . Květen je teplejší a ryby nahoře vic aktivnější, ale letos, kdovi ???.  Zima byla tuhá a vypada ,že bude i dlouhá. Tak uvidime,  1.května vyrážíme…..

    #293082
    tojekonec
    Účastník
    (90 odpovědí)

    Přesně tak, jak píše Zdeneko… není třeba se vydávat až tak daleko, je v blízkosti bezpočet krásných lovišť. Poprvé jsme byli na Kleppenu také s lodí Oien, delší a trochu otravná cesta, ale dojedeš tam taky. Jen pozor na počasí, na Kleppenu už není stejně jako u pobřeží! My tam jezdili i v mírných vlnách, ale tam pak je mnohem hůř…

    To Kulik: rád se tam s tebou potkám, Honzíku, alespoň budeme moci probrat, kde berou 😉

    #293099
    JanS
    Účastník
    (60 odpovědí)

    Kdy na Averoy začne sezona? Kdo jedete co nejdříve? Čeká nás to ve druhé pulce cervna a hltam každý prispevek, nemohu se dockat prvních reportu z vody 😉

    #293111
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Na Averoy to davno frci … 🙂

    Tedy alespon v Atlanterhavsveien Sjostuer u Mortena 🙂

    #293112
    viki
    Účastník
    (181 odpovědí)

    Paráda moc nádherné ,Averoza je moje srdeční záležitost .tam jsem začínal před mnoha léty jezdit ,jako první turnu u pana CHarváta . již není mezi námí .

     

    #293114
    JanS
    Účastník
    (60 odpovědí)

    Ta “oskliva” ryba je naprosto úžasná. I tohle se dá chytit v okolí Averoy?

    #293116
    cheban
    Účastník
    (33 odpovědí)

    Na Bergsfjordu jsem byl pomalu nešťastný.Všichni tahali tresky a já samá kočka.

    #293119
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    V okoli Averoy se da chytit kde co. Neni problem behem tydne chytit 14 druhu ryb ..

    Jeden z techto “krasavcu” byl dokonce chycen primo z mostu Atlanticke cesty

    #294278
    passa
    Účastník
    (16 odpovědí)

    Vyrážíme na AVEROY  30.4. už se nemúžeme dočkat, nikdo tam dříve ?

    Každé info dobré, děkuji

    #294283
    passa
    Účastník
    (16 odpovědí)

    Pár fotek….

    Už se to blizi..

    #294286
    JanS
    Účastník
    (60 odpovědí)

    Přeji šťastnou cestu bez komplikací, hodně pěkných úlovků a doufám, že se tady objeví nějaké informace přímo z místa. My tam jedeme v půlce června a jakákoliv zpráva či fotografie příjemně zkrátí to dlouhé čekání 😉

    #294507
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Zdravím všechny příznivce AVEROY a ptám se zda už někdo brázdí zdejší vody a s jakým úspěchem?

    #294739
    JanS
    Účastník
    (60 odpovědí)

    Nemá někdo aktuální informace z Averoy? Podělte set, prosím, to čekání je hrozně dlouhé 😉

    #294740
    JanS
    Účastník
    (60 odpovědí)

    * Podělte se…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 282)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...