Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Averoy 2018

Zvolené téma obsahuje celkem 265 odpovědí. Do diskuze (49 hlasů) se naposledy zapojil uživatel honzak honzak a poslední změna proběhla před 1 den, 3 hodiny.

Prohlížíte 11 příspěvků - 256 z 266 (z 266 celkově)
  • Autor
    Sim Sim 
    Klíčník
    (9554 odpovědí)
    byl(a) online před 2 hodiny

Člověk by řekl, že už mě v Norsku nemůže nic překvapit, ale toto vidím poprvé. Velmi zajímavý druh.

zdeneko 
    Účastník
    (426 odpovědí)
    byl(a) online před 9 dny

Tak se opět hlásím z Averoy. Dneska sedíme na chalupě a konzumujeme.

Včera byla zase luxusní rybařina. Podle předpovědi to vypadalo, tak do 14.00, ale nakonec odpoledne bylo lepší, než po ránu.

Ráno jsme vyjeli brzo a bralo to nepříliš intenzivně. Okolo poledne, když už asi 2 hodiny pršelo a podle předpovědi se to mělo jenom zhoršovat, jsme zvažovali návrat domů. Řekli jsme si, že vyzkoušíme ještě jedno místo a jedem domů. A tam jsme je načapali. Během asi tří hodin jsme si krásně zachytali a nalovili velké množství polaků a v podstatě doplnily limit.

Zítra snad bude odpoledne dobré počasí a zase nás to pustí na vodu. Tak snad alespoň zítra ta předpověď vyjde.

kulik kulik 
    Účastník
    (2681 odpovědí)
    byl(a) online před 8 hodiny

Tak včera fičelo až 24 a lilo, byly kroupy, sníh i bouřka.  Dnes dávají odpoledne zlepšení, ale moře je příliš rozhoupané.

Tak jsme včera odpoledne a večer grilovali, nyní jedeme nakupovat a po úžasném gulášku z divočiny uvidíme jaké počasí doopravdy bude.

Také jsme si již naplánovali cesty do Norska v roce 2019, neboť už je téměř vše zamluvené.

Harty 
    Účastník
    (1149 odpovědí)
    byl(a) online před 2 dny

Vilejš stvolnatý http://akvapedie.cz/vilejs-stvolnaty_lepas-anatifera/

Jo paní Janka ví vše. Příště se vyplatí obrátit rovnou na ní.  Koukal jsem na odkaz co jste vložila a děkuji. Nicméně na fotkách co jsem vložil jsou více barevné- asi z větší dálky. Když už vím co to je, tak musím dohledat k čemu to je- jaký to má užitek nebo jestli je to nějaký škodič- parazit.

Harty 
    Účastník
    (1149 odpovědí)
    byl(a) online před 2 dny

Tak jsem našel, že se to jí. Kilo stojí až 500eur. -sakra.

Piva 
    Účastník
    (581 odpovědí)
    byl(a) online před 20 hodiny

No a ty ses tam jen válel a mohl si při tom být boháč.

kulik kulik 
    Účastník
    (2681 odpovědí)
    byl(a) online před 8 hodiny

Tak včera byl jeden z mála dní kdy se dalo vyjet na moře i když vlny byly velké a neumožňovali chytat všude, kde by to bylo výhodné. Přes to všechno se nachytali polaci, doršky, makrely, keleři i mníci na vláčku do metru.

Zajímavostí byla velmi malá aktivita polaků, která se znásobila až při západu slunce, což je známé.

Dnes už je standardní situace, prší a fičí. Zítra se snad ještě na vodu dostaneme, ale má celý den dost pršet.

Salmon Salmon 
    Účastník
    (594 odpovědí)

Ahoj!
    To nikdo není na Averoy nebo nic nechytáte???

Jsem čekal větší reporty, když je tam Jiggin a Kulík 😉
    Snad si najdete chvilku pro přidání nějakých fotek 😉
    Zdraví vás Adam

jigin1 jigin1 
    Účastník
    (919 odpovědí)
    byl(a) online před 22 hodiny

Tak šťastně jsme dorazili domú….podzim se moc nepovedl.Počasí bylo víc jak mizrné a když jsem to spočítal,tak 22 dní v kuse se nedalo vyjet na moře..😥Všechno co jsme  plánovali a připravovali vyšlo do prázdna..ke konci se mírně vylepšovalo počasí ,ale moře bylo  rozhoupané, tak se vůbec nedalo dojet tam kam jsme chceli.ryb se dalo chytnou docela dost,ale když se utišil vítr, tak se valila voda z oblohy no prostě nic hezkýho..ještě,že v kempu byla pohoda a nebyla žádná ponorka…jo a psát o tom že dnes jsme měli guláš a pili becherovku a zítra budou řízky se mi nechce psát…takže letos jsme to už odpískali a už se těšíme na příští rok…

Salmon Salmon 
    Účastník
    (594 odpovědí)

To Jiggin: Díky 😉
    Já si popletl týdny a myslel, že ještě lovíte. To je mi líto, že vám to letos moc nevyšlo 🙁
    A souhlasím, že dávat jen fotky gulášů a kachniček není to pravé ořechové 😀
    Tak snad příští rok bude o to lepší!!! 😉

honzak honzak 
    Účastník
    (2483 odpovědí)
    byl(a) online před 1 hodina

To Jiggin: Díky 😉 Já si popletl týdny a myslel, že ještě lovíte. To je mi líto, že vám to letos moc nevyšlo 🙁 A souhlasím, že dávat jen fotky gulášů a kachniček není to pravé ořechové 😀 Tak snad příští rok bude o to lepší!!! 😉

bude😂🎣🎣🐟🐟

Prohlížíte 11 příspěvků - 256 z 266 (z 266 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Averoy 2018

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Březen 2018

Maledivy » Únor 2018

Madagaskar » Listopad 2017

Anketa