Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 281 odpovědí. Do diskuze (50 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel kulik a poslední změna proběhla před 5 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 282)
  • Autor
    Příspěvky
  • #301215
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Ahoj Pavle,tak to jedem spolu…my z Plzně vyrážíme v 6.00…vezu si práci pro jistotu sebou😀😀

    #301216
    pavel64
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Já vím, my jedeme mikrobusem cestovky taky od Plzně (Ledce) už před třetí hodinou ráno. Zatím se předpovědi nelepší tak asi děláš dobře.

    #301229
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Ještě dva dny a odjezd na Averoy.  Předpovědí počasí se netrápím, ono to nějak dopadne. Poslední dobou sledujeme jen předpověď ze dne na den.  Když je dobrá parta, tak se překoná i nepřízeň. Co se týče nástrah na vláčku, tak mám vše připraveno a překvapení by nemělo být žádné. Jedině snad, že by braly jen na ZOOMY.

    #301236
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Václave, Pavle a všichni ostatní, přeji Vám pohodovou cestu, přijatelné počasí, hodně krásných ryb a zážitků. Já Vás budu střídat (odjezd 30.9. 2018, tentokrát z Plzně) a tak se těším na poučné reporty a rady, které rád využiji. 😀

    #301237
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    Honzo děkujemeeee…..budeme podávát reporty…

    #301263
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Václave, Pavle a všichni ostatní, přeji Vám pohodovou cestu, přijatelné počasí, hodně krásných ryb a zážitků. Já Vás budu střídat (odjezd 30.9. 2018, tentokrát z Plzně) a tak se těším na poučné reporty a rady, které rád využiji. 😀

    Ahoj Honzo,

    jedeme také 30. tak se snad konečně už potkáme. třeba po cestě. Kdy a kudy vyrážíte. My jedem okolo 8.00 na trajekt do Rostoku v 15.00. Nejedete náhodou stejným trajektem?

    Doufejme, že se umoudří počasí, zatím nic moc.

     

    #301264
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Nazdar Zdeňku, to je fajn, že taky vyrážíte a kde budete? Nás jede velikánská parta, která obsadí celý kemp od Averoy Fishing a jedeme na 14 dní. Pokud nám to počasí dovolí, tak chceme vyrazit i na Skjaku, Velký klepen a Grip, abychom poznali i nová, vzdálenější místa. Já jedu letos po 3. a tak si chci hlavně vše užívat a zkoušet i nové věci.

    Včera tam vyrazili Plzeňáci a Harty s Jiginem a zatím to vypadá s počasím hodně špatně a doufám, že se to vylepší.

    #301266
    kloboukatej
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Přeju ti Kuliku, aby vám vyšlo počasí alespoň tak dobře jako nám. Kromě jediného dne, kdy jsme museli do fjordu jsme se bez problémů pohybovali u “Velblouda” a u “Tyče”. A když vám to určitě po mém přání s tím počasím vyjde, podívejte se, prosím, na Helklaken. Je to podvodní kopec cca 10 km severovýchodně od “Majáku”s hloubkou 11m a kolem dokola minimálně do vzdálenosti 1,5 km je všude hloubka nad 100 m. Tak osamocený podvodní kopec široko daleko není. Já tam nebyl a nevím o nikom, kdo by tam zabrousil. Nechá se to spojit s výletem k “Tyči”. Od “Tyče” je to východoseverovýchodně cca 5 km.

    Jinak na těchto stránkách dlužím odpověď na to, kde jsem chytil toho lenga 140 cm. Žádné umění, náhoda. Chytil jsem ho při lovu štikozubců přímo jižně od “Tyče” na hloubce 50 m. Je tam v tom místě na dně ostrý zlom ze 45 na 55 m. Rozhodně bych ho tam normálně nehledal.

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 7 měsíci uživatelem kloboukatej.
    #301275
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Ahoj kluci,dobře jsme dorazili do kempu,ale čeká nás zajímavé divadlo.Ten uragán se žene přímo na nás.Pár dní si ryby asi nezachytáme ale půjdeme fotit na atlantskou cestu mosty jak se valí přez ně voda.Vlny mají mít až 10m….

    #301276
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    2 kloboukatej, díky za přání hezkého počasí. Na tom kopci 11 m jsem byl před loni, začátkem června a byli zde polaci, hloubku jsme nezkoušeli, ale je to ideální místo i na štikáče a zkusíme to. Jinak jsem byl ještě dál na SSV u červéné pastelky a černých “mohyl” jsou zde po cestě nádherné podmořské kopečky a mělčiny a tím i ráj polaků.

    #301277
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pavle, všechny Vás zdraví a držím palce, aby se počasí zlepšilo. Na ty fotky se těším. Zkuste i houby u Vítkovického sila, Milan Vám řekne cestu.

    #301278
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Honzíku, zatím ani dveře nejdou otevřít na baráčku..

     

    #301320
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Asi se nám stane,že poprvně za celý pobyt nevyjedeme na moře😣😥😬😤☠👎

    #301326
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Dnes fishing na Atlantskej cestě ale stâlo to za prd,Ven z vody se poved dostat jen jeden Polak…

    #301336
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Jo jo , nedá se chytat ani ze břehu. Nevyjet první den, tak jsem neviděl šupinu.  Pamatuji hodně , ale tohle je síla.  Bohužel bude asi jen hůře.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 282)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...