Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 281 odpovědí. Do diskuze (50 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel kulik a poslední změna proběhla před 5 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 282)
  • Autor
    Příspěvky
  • #300983
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Díky, Vydro 🙂

    #300984
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Jedu na Averoy po třetí.

    Já byl podruhé tady: http://rybynorsko.cz/

    Pokud jedeš na stejné místo, klidně podám bližší info 😉

    #300986
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    pro Hartyho:

    #301022
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Salmone tak to je super, těch mám hafo. Tu vpravo mám i  ve více variacích.  Jedu tam, jak správcuje Milan a informací není nikdy dost.

    #301023
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Ahoj tak marně čekám na nějaké info a hlavně foto od Mortena 😉

                    Zizi, no nekecej, že jedete taky. Sice nebudu u Mortena , ale k Milanovi by to nemělo být daleko ,se když tak stavím. Odjíždíme 20.9.

    #301040
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Salmone tak to je super, těch mám hafo. Tu vpravo mám i ve více variacích. Jedu tam, jak správcuje Milan a informací není nikdy dost.

    Tak to jedeš na stejné místo 😉
    Milan Ti poradí, kde na štikozubce a pokud máš nějaké konkrétní dotazy, tak napiš sem. Večer bych odpověděl.

    #301041
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Adame, Václav jede s Jiginem a ten to tam zná a včera byl u mě na chalupě a probírali jsme všechna místa, která jsme zkoušeli my a i ty, která za zkoušku ještě stojí a to i Skjaku. Já tam budu Václava střídat a jen mi mrzí, že ho neuvidím v akci, neboť způsob lovu má úplně jiný než my. Václave těším se na Vaše reporty a držím Vám palce a ať se Vám podaří vše co si budete přát.

    #301070
    zizi1
    Účastník
    (21 odpovědí)

    Ahoj Harty,ty vydro:-)

    Jsme tam od 1.10. a zase u Terjeho. U Mortena byla minulý týden kamarádka a tak jsem poprosil, ať Janka vloží nějaké foto( ta je tam totiž pořád:-)) Bohužel čekám marně…údajně se tam i koupali,brrr..:-))

     

    #301072
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Jejda, to je škoda Honzíku, že se nepotkáme. Měl jsem za to, že tam budeš stejně jako já. Co se týče správce Milana, tak ho znám jen tady z webu a z vyprávění- to by mělo být OK.  Byl jsem  na Averoy dvakrát u Tieryho, tak tam úplnej nováček nebudu. No a Pavel byl přímo tam, ale s tím na lodi pravděpodobně nebudu.

    #301073
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Ahoj Zizi, tvl. já to jméno pěkně zkomolil. Dnes jsem mluvil se  Zdenkem Ošmerou a mineme se.

    #301101
    milos
    Účastník
    (228 odpovědí)

    Jenom doufám, že si šetříš na Traenu, pane Dobroto 😉 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    #301108
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Václave, také mi to moc mrzí a i já jsem si myslel, že tam budeme spolu a tak někdy jindy. Jen, aby nám vyšlo počasí a pak bude vše fajn. Mám už vše sbaleno a nachystáno a moc se těším. Vám držím palce a čekám na reporty. 😀

    #301185
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    KAamarádi.. jsou volné dvě místa na letecký zájezd na Averoy od 1.10 – 10.10. 2018…..odlet z Prahy 1.10 ve 12.30 přílet Molde 17.30 .      Návrat 10.10.   odlet Molde 16.25 . Přílet Praha 21.25…. Letenky zabezpečíme…celková cena zájezdu je 15000czk.. Tansfer z letiště v Molde je zabezpečen…V tomto termínu letí 6 člená parta, tak se přidáte k nim…je to skvělá nabídka ak si chcete zachytat s Aquantic Teamem, je to jediněčná možnost…Je možnost odvozu batožiny dodávkou do Norska.Akce je Polaková záležitost,budou se testovat ,nástrahy,pruty a jiné novinky na příští roky.

    Ak máte zájem ,bližší informace u mně….Jigin 720 664 892 nebo Sz.

    #301198
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    To Zizi1 – omlouvam se, vzkaz jsem videla az ted.

    Ano, koupali jsme se, bylo nadherne, ted se ale ochladilo. Po dvou mesicich na Smole jsem se zotavovala u Mortena na Averoy a bylo to jako vzdy vynikajici. Ted uz pomalu zaciname balit a pozitri smer domu. Ryby tak nejak normalne, nektere dny se nam smaly pod lodema a nezobly a nezobly.. houby rostly a rostou, spousta je jich uz prerostlych. Proste podzimni dovolena, jak ma byt se vsim vsudy. Slunicko, dest, vse dohromady. Jen polarni zari jsme propasli, neb bylo zatazeno.

     

    #301203
    pavel64
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Ahoj, naše parta vyráží na Averoy k Milanovi ve čtvrtek a jak to vypadá na předpovědi počasí tak asi tak pěkně jak je na předcházejících fotkách nebude, s větrem to taky nevypadá moc dobře a tak jen doufáme, že nepojedeme jen na výlet do Norska, ale taky se dostaneme na vodu. Tak nám držte palce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 282)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...