Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Averoy 2018

Zvolené téma obsahuje celkem 281 odpovědí. Do diskuze (50 hlasů) se naposledy zapojil uživatel kulik kulik a poslední změna proběhla před 7 měsíců, 3 týdnů.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 282 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #291735
  janka janka 
  Účastník
  (2177 odpovědí)
  byl(a) online před 1 den

  ac nejsem spravce a ani majitel campu na Averoy, zahajuji toto tema nekolika obrazky z ledna tohoto roku. Averoy totiz neni jen jeden camp!! Je to krasny ostrov s prenadhernou prirodou a mnoha milymi lidmi. Campu je tam nekolik a jejich hoste se tu urcite radi podeli o zazitky  …. kdyz budou chtit 😉

  #291736
  kulik kulik 
  Účastník
  (2724 odpovědí)
  byl(a) online před 2 hodiny

  Nazdar Jani, ty snímky jsou úžasné a moc za ně děkuji. Pro mě obzvláště ten s měsícem a „náš“ dominantní maják, na který se z kempu Averoy Fishing koukáme neustále, neboť je přímo před kempem.

  Naprosto s Tebou souhlasím v tom, jak vnímáš Averoy a když přidáme nezapomenutelnou cestu z Dombasu, tak máme jedeno z nejkrásnějších poznání přírody v Norsku.

  Myslím, že jsi odpověděla i Luckymu38 na jeho dotaz, kdo založí toto vlákno a jsem rád, že jsi to byla Ty.

  Poslední roky jezdím už jenom na Averoy a to proto, že to tu mám rád a to i tu cestu i když je dlouhá. Panorama na které se rád dívám z moře je nezapomenutelné. Se mnou sem jezdí mnoho kamarádů, kterým to vše zde také učarovalo a to i úžasné zážitky z lovu. Letos sem pojedu několikrát a už se moc těším. Mám, kromě jídla, už dávno vše připraveno a sbaleno a to letos poprvé jedu až 20. června. Těším se na všechny kamarády a milovníky této překrásné části Norska, které zde potkám.

   

   

  • Tato odpověď byla upravena před 1 rok, 5 měsíců uživatelem kulik kulik.
  • Tato odpověď byla upravena před 1 rok, 5 měsíců uživatelem kulik kulik.
  #291749
   Drtajs 
  Účastník
  (10 odpovědí)
  byl(a) online před 1 rok

  To potvrzuji! Averoy je nádherný ostrov – ostatně, jako celé Norsko. Vezl jsem tam před cca čtyřmi roky bandu rybářů k Mortenovi. Nejdřív houbařské orgie, nejlepší je tam, že se dá chytat z mostu přes úžinu Storseisund. Jeden mi půjčil staré „Lipno“ a nachytal jsem tam toho (na kusy) skoro víc, než oni z lodi:)

  #291770
   Lucky38 
  Účastník
  (43 odpovědí)
  byl(a) online před 1 den

  Fotky jsou úžasné,já taky moc děkuju,jedem sice až v červenci,myslím,že to zařizovala zrovna Janka,ale do té doby tu bude určitě spousta příspěvků, postřehů a dobrých rad.

  #292583
   passa 
  Účastník
  (5 odpovědí)
  byl(a) online před 1 rok

  Averoy je kouzelná část Norska, jezdíme kousek pod Kristiansund,nádhera.Na moře kousek, do lesa kousek, do města kousek a přeci jsme na ostrově,kde žije trvale tak 10 rodin. Cesta tam je pokaždé jiná. To místo nás učarovalo,snad proto se tam vracíme každým rokem, začátkem května, i letos nás to nemine odjezd 2.5.2018 ,cestou ještě výlet a 5.5. jsme tam užse nemůžeme dočkat. Rád taky přidám pár fotek….

  • Tato odpověď byla upravena před 1 rok, 4 měsíců uživatelem  passa.
  #292616
  Fish Fish 
  Účastník
  (265 odpovědí)
  byl(a) online před 14 dny

  Ty fotky jsou úžasné, úplně jsem nad nimi roztál.  🙂

  V tom květnu pilkrujete nebo vláčíte?

  #292621
  kulik kulik 
  Účastník
  (2724 odpovědí)
  byl(a) online před 2 hodiny

  2 passa: Díky, moc hezké. Taky se už nemůžu dočkat a plně souhlasím s tím co píšeš. První výprava na sever bude letos až 20.6.2018.

  #292659
   Lucky38 
  Účastník
  (43 odpovědí)
  byl(a) online před 1 den

  Ahoj kamarádi,chci se zeptat,jestli někdo častěji nejezdí k Mortenovi na Atlanterhavsveien a nemá náhodou GPS souřadnice nějakých lepších osvědčených lovných míst, které bych si mohl rovnou naťukat do echolotu,ať tam zase nepaběrkuju s rybími dorostenci,mapy s hloubkou mám,ale GPS co do přesností je jistota, kdyžtak děkuju

  #292673
  Solny Solny 
  Účastník
  (635 odpovědí)
  byl(a) online před 3 hodiny

  Tady se vždy něco nachytalo,u dna slušný tresky,ve sloupci větší keleři a koncem léta i štikáči. Při lepším počasi se dá vyrazit i na Kleppen,tam se taky dá nachytat a Morten už má i lepší lodě, tak to jede.

  #292681
   Lucky38 
  Účastník
  (43 odpovědí)
  byl(a) online před 1 den

  Díky Solny,zkusím to cvaknout do echolotu,snad to není nějak extra daleko,letos to máme bohužel bez kvaerna,ani jeden nemáme dost roku je řídit a oprávnění taky ne,tak to musíme nějak překousnout,předloni kvaerno bylo a na Kleppenu jsme byli,zas ale nebylo dostatecne vybavení,pilkry 300 g tam neměly zadnou šanci,no co, člověk se pořád učí 😉

  #292830
   tojekonec 
  Účastník
  (89 odpovědí)
  byl(a) online před 12 hodiny

  Lucky38:

  Koukni na mapu ve filetárně, je tam označeno dost míst. Jinak mi na Kleppenu chytáme jen na malé hlavy, tak do 100g max + velikostně odpovídající gumy do 15cm. Tam zkuste vláčku a nebudete to stíhat vytahovat… je jedno jestli je příliv nebo odliv, je to tam neskutečné, hlavně velcí polaci jsou tam nenasytní…

  Kdy jedeš? My budeme u Mortena 13 dní od 24.6. a pak ještě v srpnu od 17.8.

  #292831
   zdeneko 
  Účastník
  (432 odpovědí)
  byl(a) online před 6 dny

  Přidávám se k Tojekonec.

  Na Klepenu okolo kopců chytáme klidně na gumy s hlavama do 30g. Nedovedu si představit nástrahy 300 g+. I mimo kopce jsou hloubky tak mezi 40-70 metry a , protože na Klepen jezdíme při malém větru, tak stačí i do těchto hloubek lehčí nástrahy. V poslední době tady, ale chytáme na malých hloubkách na lehké nástrahy velké polaky.

  #292837
  kulik kulik 
  Účastník
  (2724 odpovědí)
  byl(a) online před 2 hodiny

  Nazdar Kamile, já budu v kempu Averoy Fishing od 20.6. a tak se možná někde i potkáme.

  Samozřejmě zdravím i Zdendu. 😀

  #292839
   Lucky38 
  Účastník
  (43 odpovědí)
  byl(a) online před 1 den

  Tojekonec,Zdeneko,kluci díky,jenom nevím,jak to letos s Kleppenem bude,nebudeme mít k dispozici Kvaerno,tak nevím,jestli se tam s tou druhou lodi vydat,budu mít s sebou nováčka,nevím,jestli by to při horším počasi dal,ale zas bych chtěl,aby ho to chytlo a rád bych tam s ním zajel,asi rozhodne síla moře😁 kdyžtak budu muset najít něco blíž na“dostřel“😀 Nástup máme 28.7.

  #292840
   zdeneko 
  Účastník
  (432 odpovědí)
  byl(a) online před 6 dny

  Já byl poprvé na Klepenu taky na lodi Oien. Ale protože se mě ty lodě nelíbily, začal jsem jezdit do jiného kempu. Nevěš hlavu, do 10 km jsou desítky krásných lovišť. My se některé pobyty na Averoy na Klepen ani nedostaneme, protože máme nachytáno blíže.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 282 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Averoy 2018

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » Listopad 2018

Madagaskar » Říjen 2018

Soroya » Březen 2018

Anketa

Jakou platební metodu preferujete?

(23)
(1)
(10)
(0)

Nahrávání ... Nahrávání ...