Nápověda Doporučujeme:

Zvolené téma obsahuje celkem 324 odpovědí. Do diskuze (85 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  Hanz a poslední změna proběhla před 2 měsíců, 1 týden.

Prohlížíte 15 příspěvků - 301 z 315 (z 325 celkově)
  • Autor
     hrablo 
    Účastník
    (45 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Ahoj všichni,

Vložím vlastní zkušenost. Jezdíme vypůjčeným autobusem a zvažoval jsem při plánování zda pořídit AUTOPASS, nakonec jsem se na to vyprdnul. Auto frčelo cestou necestou na Bakkan a zpět (29.6-9-7) bez zastavování u jakékoliv brány, mýta nebo pumpy a pod. kde by se dalo uhradit mýtné. Dne 15.11.2016 mi přišlo od firmy kde si auto půjčujeme (po předchozí domluvě) vyúčtování za mýtné, to jsem obratem uhradil na český účet a tím je to vyřešené. Budu to praktikovat i příští rok úplně stejně, protože je to pro mě pohodlné:) Pokusím se vložit fa. snad to pomůže někomu jinému

Hrablo

Fish Fish 
    Účastník
    (239 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Za fakturu budeme určitě všichni moc rádi. Kolik to stálo ČR-Bakkan a zpět? Myslím si, že toto bude asi nejpoužívanější trasa pro 70% návštěvníků Norska. Nechápu, proč to někomu vyúčtují a někomu ne?

Duke Duke 
    Klíčník
    (1230 odpovědí)
    byl(a) online před 14 hodiny

Ahoj všichni, Vložím vlastní zkušenost. Jezdíme vypůjčeným autobusem a zvažoval jsem při plánování zda pořídit AUTOPASS, nakonec jsem se na to vyprdnul. Auto frčelo cestou necestou na Bakkan a zpět (29.6-9-7) bez zastavování u jakékoliv brány, mýta nebo pumy a pod. kde by se dalo uhradit mýtné. Dne 15.11.2016 mi přišlo od firmy kde si auto půjčujeme (po předchozí domluvě) vyúčtování za mýtné, to jsem obratem uhradil na český účet a tím je to vyřešené. Budu to praktikovat i příští rok úplně stejně, protože je to pro mě pohodlné 🙂 Pokusím se vložit fa. snad to pomůže někomu jinému Hrablo

Faktura je ve formátu PDF a náše stránky dokáží zobrazovat od uživatelů jen fotky/obrázky ve formátu JPG. Nicméně se soubor k nám nahrál a já ho přesunul do sekce download odkud si ho můžete otevřít a stáhnout pod tímto odkazem:

http://rybolovnorsko.cz/download/mytne-poplatky-norsko-3SY1172-1.pdf

hrablo 
    Účastník
    (45 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Ahoj,

díky za pomoc, došlo mi to pozdě a než jsem stačil přeskenovat tak je to hotovo. Na faktuře je popis jednotlivých úseků které jsem projížděl, jsou označené křížkem – platba je celkem 1.207,09,-Kč (380 NOK)

Hrablo

Heinz Heinz 
    Účastník
    (71 odpovědí)
    byl(a) online před 2 měsíců

Petře moc díky za info, teď už to musí být všem jasné. Mě zatím žádná faktura nepřišla.

Ice 
    Účastník
    (131 odpovědí)
    byl(a) online před 7 dny

Mě faktura přišla začátkem listopadu, takže to funguje i bez registrace.

Maras Maras 
    Účastník
    (41 odpovědí)
    byl(a) online před 10 dny

Zaslechl jsem informace, že se Norové chystají spoplatnit mýtem také silnici č.3 Je to pravda?

Heinz Heinz 
    Účastník
    (71 odpovědí)

V úterý mě přišla fakturka. Je tam moje autíčko vyfocené ze předu i ze zadu včetně SPZ datum a čas, kdy jsem placeným úsekem projížděl. Cesta ke Trondheimu po E6 osobním vozem tam a zpět mě vyšla na 1200,-Kč. Nepotřebujete, žádné registrace ani krabičky. Prostě sednete, jedete a čekáte až přijde faktura.

rybarik 
    Účastník
    (226 odpovědí)
    byl(a) online před 5 hodiny

tu usetrime zopar nokov

Klokken 12.00 den 31. januar vil samferdselsminister Ketil Solvik-Olsen (Frp) være til stede når strømmen til bomstasjonene på E39 på Øysand og Thamshamn blir skrudd av.
    Maras Maras 
    Účastník
    (41 odpovědí)
    byl(a) online před 10 dny

Mám dotaz. Je pravda, že menší benzínová auta Škoda Fabia kombi 1.2TSI platí menší mýto za průjezd Norskem, než třeba Ford Transit?

rybarik 
    Účastník
    (226 odpovědí)

CAU

autopass sa plati podla vahy  do 3500kg a nad 3500kg

ALE pozor niektore mesta /napr.TRONDHEIM/maju ešte dve sadzby/ platba normalna/platba v špičke ta je ras tolko  pre obe kategorie /osobak ,,11nok v špičke22nok,,/

Sidonius1 
    Účastník
    (7 odpovědí)

Myslím, že místo autopass je teď toto  : https://www.epcplc.com/cs/rental

Tam se rozlišuje i jakou emisní normu auto plní.

rybarik 
    Účastník
    (226 odpovědí)

cau

autopass je Norsky automaticky system na registraciu aut ,,,platia sa spoplatnene cesty,lode ,atd

Euro Parking Collection /epc /cez neho sa platia poplatky od aut zo zahraničia</span>

/nie je povinnost sa registrovat cez EPC/

• Tato odpověď byla upravena před 10 měsíců uživatelem  rybarik.
     Otok1 
    Účastník
    (1 odpovědí)
    byl(a) online před 5 měsíců

nevíte někdo, zda, pokud jsem zaregistrován z loňského roku u ECP, zda je tato registrace platná pro dané vozidlo dlouhodobě? Chceme jet letos opět a v registraci se mi nenabízí možnost upravit termín…

Díky

janka janka 
    Účastník
    (2143 odpovědí)
    byl(a) online před 12 hodiny

Registrace je platna dlouhodobe.

Prohlížíte 15 příspěvků - 301 z 315 (z 325 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Březen 2018

Maledivy » Únor 2018

Madagaskar » Listopad 2017

Anketa

Využíváte slevové akce?