Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 1 rokem a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,231. až 1,245. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #257696
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Čau Francesko, co se děje, že se nic neděje? To se jen opalujete a nechytáte?

    #262873
    derick
    Účastník
    (125 odpovědí)

    Zdravíme všetkých norkov z Aure oblasť Aukan, je tu super rybačka, chytáme taktiež pekné štukozubce, poláky a taktiež makrely, proste pohodová rybačka,  derick a spol

    #262877
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Derick, krásné ryby i fotky!

    #262963
    Hannnes
    Účastník
    (57 odpovědí)

    Ahoj, pěkný štikáči, mi tam jedeme za 43 dní, tak se už nemůžeme dočkat. Snad i na nás tam nějaký počká

    #263000
    derick
    Účastník
    (125 odpovědí)

    Michal diky  za tvoje hodnotenie, všetci sme spokojný a pridávam foto včerajšieho max štukozubca 96cm a 9kg, a Hannes neboj rýb je dosť aj kapitálnych

    #263001
    Hannnes
    Účastník
    (57 odpovědí)

    No snad se nám zadaří, jedu tam poprvé, tak snad nám to začátečnické štěstíčko bude přát. Max. štikáč je nádherný. No už se nemůžu dočkat. Mám to za 42 tak snad to brzo uteče. Budu rád, když dáte další info o rybačce na Aure, tam jedeme také, a o fotkách se nemusím zmiňovat, věřím, že každý tady se rád pokochá krásnými úlovky.

    #263007
    JirkaZ.
    Účastník
    (36 odpovědí)

    Štikáči parádní, gratulace!  Na jaké hloubce? já se vrátil z Aure před týdnem a o štikáče jsme nezavadili, ani jsem nikoho kdo by chytil neviděl….

    #263064
    derick
    Účastník
    (125 odpovědí)

    Šťukozubce sme chytali na hĺbkach od 30m až po 130m, ale musíš si vyhľadať podmorské hory a okolo nich prechytávať, chytali sme ich hlavne na prívlač na veľké muchy alebo pilkrik s mäsom, boli to úžasne súboje, popri tom sme ulovili aj veľké tresky tmavé aj obyčajné, o love v  Aure nemáme info,ani sme sa nestretli s rybármi s Aure, my sme na Aukane a zajtra už končíme.

    #263072
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Deriku krasne ryby.

    #263088
    Hannnes
    Účastník
    (57 odpovědí)

    Akorat jsem se chtěl zeptat na co jste chytali a jak koukám, tak se mi odpovědi dostalo. Maso používáte filetky makrely?

    #263092
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Miloši,krásný ryby a je vidět,že se daří. Užijte si poslední den a pohodovou cestu zpátky.

    #264500
    Hannnes
    Účastník
    (57 odpovědí)

    Zdravím norky, tak jsem dostal nakázáno od Michala, že bych mohl ohledně Aure dáti taky nějaký referát. Vím, že ode mne to bude asi troufalé sem vložit nějaké poznatky co se lovu na Aure týče, jelikož teprve pojedu a ke všemu ještě poprvé. Když jsem zjistil, jak je vysoká obsazenost, mohu být rád, že na mne s kamarádem a jeho synem zbyl alespoň tento týden. Odjíždíme již za 22 nekonečných dní. Doufám, že se nám taky pár ryb podaří nachytat, a třeba nám bude i začátečnické štěstí přát a podaří se nějaká větší. Zatím sem přiložím foto jak jsem se na rybačku vyzbrojil. Bylo to pod vedením a doporučením Michala Simča a Pavlíka (Jigina) tady od nás. Jelikož se čekání nedá vydržet, musel jsem se pokochat a podívat na výbavu, když přítelkyně není doma, protože ona to nechápe. Pruty jsem nevytahoval, jsou to jen nástrahy, a chybí snad už jen mníkové sestavy, Flash jigy, které mi snad Pavlík nějaké uváže. Pokud by byl ochoten sdělit další info o rybačce v Aure bude to jen dobře.

    #264524
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Jo jo, vidim tam par skvelych nastrah, tak se urcite zadari. Preji slune pocasi a vlastne i nam protoze 9.9. tam na severu budem taky 🙂

    #265227
    Hannnes
    Účastník
    (57 odpovědí)

    Zdravím chlapy, odjíždím za pár dnů směr mé první rybářské norské rybačky, je tu někdo kdo byl někde poblíž či se vrátil z Aure? Nějaká ta rada nebo jak bylo s fotem by nebylo na škodu.

    #265748
    Hannnes
    Účastník
    (57 odpovědí)

    čau Michale, tak nešlo mi to hodit do zprávy tak ti dávám sem. Jak jsem ti psal, logo jsem někde zkopčil, a nevešla se mi ta webovka, ale na první pokus pro srandu dobré ne?!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,231. až 1,245. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...