Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 1 rokem a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #31476
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Já jsem taky řešil problém,jak jezdit do Norska.Bohužel se mi nedaří poskládat partu a auto schopné cesty taky nemám.Poprvé jsem jel s Odrou,jednou jsem se přidal k partě,která měla jedno volné místo.Ostatní cesty byly se zde nejhůře hodnocenou cestovkou Korlin.Loni jsem byl poprvé po tříleté pauze s novým obsazením personálu.Nechci jim dělat reklamu,ale hodně se změnilo.Pro mně je důležitá cena a délka pobytu.Také problémy s dopravpu k vodě už nejsou,jezdí se na zavolání.Loni jsem si to užil,měl jsem k dispozici sám loď,apartmán takže jediný problém byl trochu benzin.Jezdí společně s další cestovkou která je někde u Aure,nevím přesně název.Určitě je to vhodná lokalita pro začátečníky,kteří jedou sami.

    #31477
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 rosa

    Myslím si, že by Michal nebyl proti, kdyby jsi svým kamarádům o těchto stránkách řekl a určitě by mu i nevadilo, kdyby jste tu založili “vlastní chlívek” (jak diskuzi říká Janka 🙂 )

    #31478
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 petras

    Odkud jsi? Ono je to sice pro letošek nepodstatné, protože jsme již doplnili partu kámošem z Pardubic a to jsme parta od Hodonína. Ale třeba na další roky bychom mohli mít volno.

    #31484
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    MifakM napsal:

    2 rosa

    Myslím si, že by Michal nebyl proti, kdyby jsi svým kamarádům o těchto stránkách řekl a určitě by mu i nevadilo, kdyby jste tu založili “vlastní chlívek” (jak diskuzi říká Janka )

    Něco na tom bude bude teba na to zapracovat.:-P:-P

    #31485
    pavel.v
    Účastník
    (137 odpovědí)

    Ahoj, já jsem byl v Korlinu roce 2002. To byla moje první výprava do Norska. Ukecal mě kámoš a už to bylo. Od dalšího roku potom jezdím do Aure. Nejdřív jme byli dva a letos je nás osm. Nemáme možnost jezdit vlastní dopravou a proto volíme tuto možnost. Za ty roky se stalo asi jednou, že bylo v osazenstvu autobusu nějaký „individuum“, který to nějak psychicky nezvládlo. Jinak to bylo OK. Pro nás tím začíná dovolená nástupem do busu. Člověk vypne a má volno.

    A k rybám okolo Aure. I po těch letech stále nacházíme nová místa a hlavně nové finty jak na ně. Začínali jsme klasicky. Okolo „ponorky“ a most Aure. Teď se snažíme, podle podmínek počasí, vyjet hlavně „skrz bránu“. Jsme vláčkaři a okolo ostrůvků a hran, tam je to naše! Polaci. Naše cílová ryba. Když to počasí nedovolí, „motáme“ se okolo břehů s twistrama. Takový polak na vláčku ve 3 metrech hloubky je to pravá rybačka.

    Ale jak říkám, každý rok je trochu jiný. Letos 2. Června.

    Pavel

    #31486
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Já to letos řešil taky.Nakonec se mi povedlo dát dohromady partu tady na foru a jedeme na loppu k zapovi.nebylo by špatné udělat tady chlívek pro lidi co nemají s kým jet aby se mohli dát s předstihem dohromady a mohli si obědnat dobré lokality a termíny.mimochodem máme 1 místo volné.musel by to být někdo kdo by nohoru doletěl.věci mu vezmeme samozřejmě autem. se zajištěním cesty letecky máme přislíbenou pomoc od Zapy.

    #31490
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    To pavel.v : to jezdíte do těch chatek tak to je kouse od nás.:-P:-P

    #31495
    rosa
    Účastník
    (108 odpovědí)

    MifakM :

    Tak příští týden budeme mít Norské sezení v hospůdce , tak chlapcům nadnesu nabídku. Myslím , že se někdo chytí a přibudou nějací zájemci na debaty o Norsku.

    #31496
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    MifakM napsal: 2 petras

    Odkud jsi? Ono je to sice pro letošek nepodstatné, protože jsme již doplnili partu kámošem z Pardubic a to jsme parta od Hodonína. Ale třeba na další roky bychom mohli mít volno.

    Díky za nabídku,já jsem kousek od Jeseníku,to by nebyl problém,momentálně jsou to trochu finance.Předloni jsem jel s dobrou partou z Prahy,ale jelikož oni jezdí třikrát do roka a to si nemohu dovolit,tak jim stačí týden.Já pořídím za jen o něco vyšší částku 16 dní pobytu,nasednu v Tišnově na autobus a o nic se už nemusím starat a na místě nevadí,kdyby se nedalo nějaký den vyjet,pobyt je dost dlouhý.Taky nevadí,když se o něco překročí limit,což většinou v autě s šesti lidmi už nejde.

    #31497
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    pavel.v napsal: Ahoj, já jsem byl v Korlinu roce 2002. To byla moje první výprava do Norska. Ukecal mě kámoš a už to bylo. Od dalšího roku potom jezdím do Aure. Nejdřív jme byli dva a letos je nás osm. Nemáme možnost jezdit vlastní dopravou a proto volíme tuto možnost. Za ty roky se stalo asi jednou, že bylo v osazenstvu autobusu nějaký „individuum“, který to nějak psychicky nezvládlo. Jinak to bylo OK. Pro nás tím začíná dovolená nástupem do busu. Člověk vypne a má volno.

    A k rybám okolo Aure. I po těch letech stále nacházíme nová místa a hlavně nové finty jak na ně. Začínali jsme klasicky. Okolo „ponorky“ a most Aure. Teď se snažíme, podle podmínek počasí, vyjet hlavně „skrz bránu“. Jsme vláčkaři a okolo ostrůvků a hran, tam je to naše! Polaci. Naše cílová ryba. Když to počasí nedovolí, „motáme“ se okolo břehů s twistrama. Takový polak na vláčku ve 3 metrech hloubky je to pravá rybačka.

    Ale jak říkám, každý rok je trochu jiný. Letos 2. Června.

    Pavel

    Zajímalo by mě,jestli se jedná o “bránu” směrem do fjordu ke Korlinu.My se zase snažíme jezdit za, směrem na Aure:-P

    Autobus jezdí skoro prázdný,bylo nás tam asi 16,takže pohoda.

    #31498
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 petras

    jezdíme na 10 dnů pobytu 🙂 A snažíme se aby sakumprdum to bylo do 20.000 Kč.

    A když říkám sakumprdum, myslím tím all-inkluzive (pobyt, loď, cesta, jídlo, benzín do lodi, drobnosti včetně trika)

    #31499
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Radyn napsal: Já to letos řešil taky.Nakonec se mi povedlo dát dohromady partu tady na foru a jedeme na loppu k zapovi.nebylo by špatné udělat tady chlívek pro lidi co nemají s kým jet aby se mohli dát s předstihem dohromady a mohli si obědnat dobré lokality a termíny.mimochodem máme 1 místo volné.musel by to být někdo kdo by nohoru doletěl.věci mu vezmeme samozřejmě autem. se zajištěním cesty letecky máme přislíbenou pomoc od Zapy.

    Ten sever je pro mně finančně nedostupný,loni jsem se panu ZAPOVI nabízel,když sháněl lidi na opravu chaty,ale nevyšlo to.Jedině kdyby potřeboval kuchaře.Já jsem spokojený i na Halse,hlavně když je člověk v Norsku.

    #31500
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    MifakM napsal: 2 petras

    jezdíme na 10 dnů pobytu A snažíme se aby sakumprdum to bylo do 20.000 Kč.

    A když říkám sakumprdum, myslím tím all-inkluzive (pobyt, loď, cesta, jídlo, benzín do lodi, drobnosti včetně trika)

    Korlin mě vyjde na 15000 a je to na 20 dní-16 dní pobyt.

    #31501
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 petras

    Ale nemáš v tom benzín, jídlo a pod…

    Loni nás to vyšlo na cca 16500 Kč, letos je předpoklad 18500 (a to jen díky tomu, že si půjčujeme, po loňské zkušenosti, dodávku)

    #31502
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    MifakM napsal: 2 petras

    Ale nemáš v tom benzín, jídlo a pod…

    Loni nás to vyšlo na cca 16500 Kč, letos je předpoklad 18500 (a to jen díky tomu, že si půjčujeme, po loňské zkušenosti, dodávku)

    Samotný pobyt je 14000,jídlo – sním míň než doma,polovinu ryby,benzin byl asi 1500 ale jen proto,že jsem jezdil sám,ve třech by to bylo zanedbatelné.Z těch možností co mám mi to vyhovuje nejvíc.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(12)
(106)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...