Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 1 rokem a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3205
    Mira
    Člen
    (20 odpovědí)

    Pří?tí rok vyrá?íme do této oblasti, přímo ostrůvek Ruoya naproti městu Aure, tak jestli máte někdo zku?enosti a chu?, tak mi písněte své zku?enosti. Ve staré diskuzi toho byla spousta, ale tady jsem zatím nic nena?el (hlavně ty nej místa a úlovky) Díky

    #5786
    Kunovci
    Člen
    (9 odpovědí)

    Ahoj je to jedno z nej míst v Norsku , Nechytaj se tam takový obři jako v Bárensově moři ale nachytá? tam krásným vláčením bedny ryb.Jezdím tam ka?dý rok

    #5806
    Mira
    Člen
    (20 odpovědí)

    No před rokem jsme byli v oblasti Bergen. Nic velkýho jsme nechytili, ale rybařina dobrá, plno ryb. V Aure se právě chystám spí? na vláčení. Z diskusí si pamatuji, ?e dobrá místa jsou myslím u mostů a u majáku. Kdyby měl někdo dobré rady týkající se právě oblasti Aure (místa, náčiní, způsob lovu atd.), tak budu jen rád. Klidně i nějaká fota. V Norsku jsem byl jen jednou a je to tam super.

    #5819
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    #5820
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    Aure je opravdu dobrá volba.Chytit tam mů?ete v?e metrové ?raloky i

    tresky,jehlice,mniky prostě v?e.

    U mostu hledejte místo 150m a dále jezděte za bránu a? k druhému

    majáku,odkud uvidíte na Hitru a Smolu.

    Ale jen v případě,?e budete mít dobrou loď s tou červenou,bych to nikomu

    nedoporučovala a zůstaňte s ní raději před domem CK.

    #5836
    Pavel
    Člen
    (18 odpovědí)

    Minulý týden ve čtvrtek jsme se vrátili z Aure.Na to jak jsme se tě?ili ?e přijedem,vlítnem na?havení na vodu bylo překvapení ?e lodě byli vyta?eny na břehu a k tomu zpráva i druhý den je hodně ohro?en a má být vítr 12-15.Ale druhý den nás pustili aspoň kousek za první ostrov.Jinak celou dobu bylo počasí ucházející a krásné snad jen poslední den.Tresky jsme chytaliza bránou vlevo od 50-75cm.Mníkům se první dny nějak nechtělo,ale pak si dali říct ikdy? to nebyli giganti ale neco kolem 60-85.jen kamarád poslední den chytil mníka 105cm.Jinak někteří jezdili a? do zadu za plavební dráhu a to musím říct ?e dovezli jak makrely a to opravdu velké,mníků asi 20kousků,tresky jednoskvrnky taky asi tak.Pěkná obecňačka byla chycena jen jedna 20kg a míra myslím 96cm.Taky jeden halibud 12,5kg.Paní Vlastina má pravdu nic hor?ího jako jsou ty červené kocábky snad není a já ji měl a vím na 100 procent ?e u? jí mít nikdy nebudu.To tam snad ani raději nepojedu!!!!Je to o hubu jezdit na vět?ích vlnách co? jsem si taky vyzkou?el.Jinak celkově průměr.Pří?tě pojedu někde jinde poznat i jiná místa a určitě někde vý?e.Snad se mo?na domluvím i s někým na netu.Tak přeju v?em kdo je?tě bude frčet nahoru krásné ulovky a zá?itky.

    #5837
    Pavel
    Člen
    (18 odpovědí)

    Je?tě jsem zapoměl ?e tam kluci chytli okouníka 2,75kg a jednoho o půl kila lehčího.Někde bych měl mít i foto tak ho tady zkusím dát.

    #5838
    Mira
    Člen
    (20 odpovědí)

    Tak myslím, ?e s aspoň takovými úlovky by jsme se spokojili. Jsme začátečníci, tak?e nejsme moc nároční :-)). Loď by měla být 14 stop a motor 15 koní. Předtím jsme myslím měli snad jen 5 koní :-). No, u? se tě?im a nemů?u se dočkat. Jedeme asi ve třech, po vlastní ose a a? v květnu, tak snad půjde v?e hladce a rychle to uteče.

    #5871
    Tomáš
    Člen
    (1 odpovědí)

    lod 14 stop a 15 koni je tak do fjordu. kdy? chce? jet na ryby tak aspon 20 stop a 50koni a 100 je lep?i. utratit penize za zejezd a ?etřit na lodi je hloupost.na to přijde ka?dej sam jenom nekomu to trva do ty doby ne? to vyskou?i

    #5876
    Mira
    Člen
    (20 odpovědí)

    Loď u? je v ceně chaty a nevim, jestli by tam byla mo?nost jiného výběru. Fakt je ten, ?e ne? člověk vyzkou?í opravdu něco lep?ího, tak je zatím spokojenej. Kdy? jsme minule byli nad Bergenem tak jsme taky nejdál jeli jen asi 5 km k protěj?ímu břehu, ale kdy? tam byla rybařina je?tě hor?í ne? pár stovek metrů od na?í chaty, tak to nemělo cenu vyrá?et někam hodinu jízdy a zase zpět.

    #5879
    Duke
    Správce
    (1389 odpovědí)

    Loď je základ, je třeba si uvědomit, ?e vět?inu času strávíte na lodi, teda pokud se nezblázní počasí. Prostě od lodí se odvíjí zá?itek z celé rybářské výpravy.

    #5887
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    To COBRA:

    O AURE bylo nejvíce napsáno v odkazu – AURE 19.5.-31.5. s Travel Support – ve stré diskuzi. Dnes je u tohoto tématu – vytvořeno před 545 dny. Tak?e, kdy? si tuto mojí zprávu přečte? např. pozítří, tak tam u toho odkazu o AURE bude – vytvořeno před 547 dny.

    Ne? jsem to na?el, trvalo mi to cca 10 minut. O AURE je ve staré diskuzi mnohem víc odkazů, ale njsou obsáhlé, jako tento.

    #5892
    Pavel
    Člen
    (18 odpovědí)

    Tak dávám obrázek okouníků,kteří byli chyceni kousek zamostem směrem na Aure ve 150m.

    #13510
    Pavel
    Člen
    (18 odpovědí)

    To Vlastina,NorwayLover

    Doufám že dáte vědět jak to tam jde během pobytu nebo hned po.Každá rada dobrá.Jedu hned po vás do kempu k Láďovi 28.8.Už aby to bylo!!!!!

    #13521
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    Tak už nasedám do auta a frčíme.8-)okouni nádherní 28.budu ještě v Aure

    uvidíme se na 150 m tam musíme chytit kdyby :-E na koze jezdil !8-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...