Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Cesar a poslední změna proběhla před 4 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #296168
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (0 odpovědí)

    zdravím,

    30.6. Vyrážíme směr kemp aure s travel support. Má někdo s kempem a celkove s rybolovem okolo aure zkušenosti,  rady, tipy ??

    Předem díky za všechny ohlasy 😉

    #296823
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Projdi si starší vlákna Aure na tomto serveru. Info je tam dost a dost.

    #298928
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (488 odpovědí)

    Zdravím, tak jak v Aure? Chytaji se tam pořád štikáči na bráně?  Přemýšlím o zářiovém termínu.

    Každý tu sonduje a nic nenapíše, to je potom těžký!

    #298930
    Pavel Přibyl
    Účastník
    (59 odpovědí)

    Zdravím, tak jak v Aure? Chytaji se tam pořád štikáči na bráně? Přemýšlím o zářiovém termínu. Každý tu sonduje a nic nenapíše, to je potom těžký!

    zdarec, taky jsem si myslel, že sem někdo něco dá, ale nic se neděje. V pondělí jedeme do AURE, tak snad tam něco půjde. Pali

    #299015
    scan
    Účastník
    (48 odpovědí)

    Posledních 22 let jezdím pravidelně do této oblasti. Mohu závazně sdělit, že nebýt nových rybích Sádek, u kterých lze nachytat ryby středního charakteru. Halibut a podobné rarity zde již jdou jen dost těžko očekávat. Teplota vody v této době je vysoká. Já tam jezdím s malými vnuky, protože je to vhodná oblast pro výuku příštích mořských vyder. Sám se příští rok chystám na sever, opět bych si rád okusit vlny, sníh a tresky 20 kg. Ještě jednou, naše Aure je takovou spíše turistickou rodinnou rybářskou oblastí s většinou hezkým počasím a slušným ubytováním. Zdravím.

    #299037
    Franta
    Účastník
    (358 odpovědí)

    Zdravím, tak jak v Aure? Chytaji se tam pořád štikáči na bráně? Přemýšlím o zářiovém termínu. Každý tu sonduje a nic nenapíše, to je potom těžký!

    Zdarec, letíme do této oblasti (Kemp Ideal) až na přelomu srpna a září, takže možná krátký report až potom :-).  Loni o tomto termínu vše supr. Ryby, hřiby, počasí …

    #299042
    jeliman
    Účastník
    (167 odpovědí)

    Byl jsem zde přes osmi lety. Za mě hrůza, pravda zkušeností jsem měl tehdy málo, lodě byly katastrofa, jezdili jsme každý den až 20 km na moře, protože velké rybářské lodě měly sítě snad všude. Dnes po letitých zkušenostech hlavně z otevřených lokalit na moři bych již zpět nejel. Hlavně vždy a kdekoli  je nutností kvalitní loď GPS a SONAR. Bez toho je to sice Norsko, ale podobné jako s feedrem na sumce na maličkém gumáku uprostřed Zemplínské Šíravy…. Možná se tu ale něco změnilo? Nevím.

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 8 měsíci uživatelem jeliman.
    #299174
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (488 odpovědí)

    Tak děkuji za reakce a těšim se na nějaké aktuální info. Šlo mi oty štikáče. Jednou šli a další rok se chytili opravdu jen nahodile.

    #308952
    Cesar
    Účastník
    (155 odpovědí)

    V aure až 110cm tresky!

    #309754
    Cesar
    Účastník
    (155 odpovědí)

    Štastný lovec se svojí treskou 106cm

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...