Nápověda Doporučujeme:

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Aukan – Svinvika

Zvolené téma obsahuje celkem 54 odpovědí. Do diskuze (22 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  Prochajda a poslední změna proběhla před 1 měsíc, 2 týdnů.

Prohlížíte 10 příspěvků - 46 z 55 (z 55 celkově)
  • Autor
    Tomas-HEKTOR Tomas-HEKTOR 
    Účastník
    (735 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Tam by se Honzák nevešel – musel by ohýbat hřbet … 😀 😀 Jinak snad se ten příští rok trefím do termínu vašeho matche, budu dělat rozhodčího 😀 😀 Jsem tam i s juniorem od 27.7. do 3.8.2019 😀 😀

Tak to se tam nejspis potkame, pokud Honzak potvrdi prvni termin, tak tam budeme tak nejak jak pises, pak muzes být hlavní sudí 🙂 (upresnime, az si zavola s DEDO 145). Termín popravy si určí Honzák sám. Já přijal jeho výzvu, on je ten, kdo musí bodovat :p :p

Dalimil Chocholáč 
    Účastník
    (4 odpovědí)

Poslední příspěvky jsou super. Vyrážíme ve ST, v PÁ budeme na místě, už se nemůžeme dočkat. Pořídil jsem podvodní kameru, jen škoda, že jsem úplně amuzikální a nebudu umět tak hezky okořenit záběry hudbou. Nicméně všem blahopřeju k úlovkům a třeba se tam někdy potkáme…

Účastník
    (735 odpovědí)

Poslední příspěvky jsou super. Vyrážíme ve ST, v PÁ budeme na místě, už se nemůžeme dočkat. Pořídil jsem podvodní kameru, jen škoda, že jsem úplně amuzikální a nebudu umět tak hezky okořenit záběry hudbou. Nicméně všem blahopřeju k úlovkům a třeba se tam někdy potkáme…

Třeba se potkame v Ráji při souboji s panem Honzákem, můžeš dělat druhýho rozhodčího 🙂 🙂 Hudbu do klipu si klíďo pouzij tu nasi, pokud se ti libi, nemusíš bejt muzikant 🙂

Účastník
    (735 odpovědí)

Tohle je maso video jak amatersky rybar zdolava v Ráji ďase :), doporucuju pustit si ho 🙂 Me hrozne pobavilo a jeste o to vic, kdyz jsme tohodle hustyho krutaka meli tyden za souseda 🙂 Bylo to super, zdravim do Decina Romana a spol….video super 🙂

Vydra 
    Účastník
    (603 odpovědí)
    byl(a) online před 9 hodiny

Roman – výbornej 😀

Kliknis Kliknis 
    Účastník
    (919 odpovědí)
    byl(a) online před 2 dny

Masakr, super video, super ryba. Gratulejšn.

vostrmar 
    Účastník
    (41 odpovědí)
    byl(a) online před 3 hodiny

Musí to být, jako když táhneš kýbl. A pak taková super ryba. Bomba.

U nás na přehradě jednou potajnu uvázali „kamarádi“ jednomu z kolegů na háček velkou pokličku. To byl taky super boj, vlastně dvakrát. Podruhé když on honil ty vtipálky po břehu … 😀😀😀

Sim Sim 
    Klíčník
    (9554 odpovědí)
    byl(a) online před 5 dny

Milošovi se na Aukanu velmi daří. Chytil si svůj nový osobák.

Účastník
    (735 odpovědí)

Ahoj všem, teď jsme se vrátili z parádní lokality Norský Ráj, z excelentní chytačky štikozubců!!!! Málokterej byl pod 90 cm, většina profesoři 90-110 brali na hranách od cca 45m do cca. 100m, co sjezd tak 2-4 ryby každá loď, tak parádně jsme si je už 4 roky nezachytali, až teď v Ráji!!! A jsou tam do konce sezóny 🙂 Vyrazili jsme letecky na prodloužený víkend Praha-Oslo-Trondheim za 4 hodiny, pak autem 3 hodiny do Ráje! I když první dny počasí trochu zlobilo, tak jsme i tak za 2,5 dne na moři nachytali kraby, jehlice, makrely, pyskouny, kelery, polaky a nádherný štikozubce!! Dávám pár fotek z akce…….Rejža chystá krásný video cca 10-13 minut z obou akcí s naší novou hudbou, bude to maso s názvem Norský Ráj “Music by Hektor“ klípek vydáme na konci října!! Teď ty fotky se štikama…čuus 🙂

Prochajda 
    Účastník
    (39 odpovědí)
    byl(a) online před 7 dny

Krása Tome!

Prohlížíte 10 příspěvků - 46 z 55 (z 55 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Domů Fóra Diskuze mořského rybolovu Aukan – Svinvika

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Březen 2018

Maledivy » Únor 2018

Madagaskar » Listopad 2017

Anketa