Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aplikace kvote appen

  • Toto téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mira.sta a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
  • Autor
    Příspěvky
  • #285953
    pavel333
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Zdravím, nemáte někdo zkušenost s touhle apkou na zaplacení cla z nadlimitního alkoholu ? Nechápu systém toho placení. Jestli se to má platit až po spárovaní v nějaké té zóně na hranicích nebo kdy?  Nebo úplně jinak a to jestli je na hranicích na Svinesundu na E6 celnice kde to jde zaplatit osobně a jsou tam 24h diky za rady

    Ps: pokud se to tu objeví dvakrát tak se omlouvám nějak se mi seknul telefon

    #285970
    Sidonius1
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Chce to napřed hledat a pak se ptát. Tady máš něco k tomu.

     

    #285972
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Zdravím, nemáte někdo zkušenost s touhle apkou na zaplacení cla z nadlimitního alkoholu ? Nechápu systém toho placení. Jestli se to má platit až po spárovaní v nějaké té zóně na hranicích nebo kdy? Nebo úplně jinak a to jestli je na hranicích na Svinesundu na E6 celnice kde to jde zaplatit osobně a jsou tam 24h diky za rady Ps: pokud se to tu objeví dvakrát tak se omlouvám nějak se mi seknul telefon

    apka funguje super. Hlaně musiš proclit jen dve hodiny před hranicema. Dřiv to sice jde proclit, ale je to neplatné. V dnešní době, když má každý net v telefonu tak to není žádný problém. Do apky nacvakáš všechen alkohol co máš v autě a ona pozná nadlimit a hned ti vypočte kolik je potřeba zaplatit. Vložíš data o kartě a máš klid.

    #286014
    pavel333
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Dík za odkaz. Já samozřejne hledal ale na dotaz kvote appe žádný výsledek

    #286015
    pavel333
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Zdravím, nemáte někdo zkušenost s touhle apkou na zaplacení cla z nadlimitního alkoholu ? Nechápu systém toho placení. Jestli se to má platit až po spárovaní v nějaké té zóně na hranicích nebo kdy? Nebo úplně jinak a to jestli je na hranicích na Svinesundu na E6 celnice kde to jde zaplatit osobně a jsou tam 24h diky za rady Ps: pokud se to tu objeví dvakrát tak se omlouvám nějak se mi seknul telefon

    apka funguje super. Hlaně musiš proclit jen dve hodiny před hranicema. Dřiv to sice jde proclit, ale je to neplatné. V dnešní době, když má každý net v telefonu tak to není žádný problém. Do apky nacvakáš všechen alkohol co máš v autě a ona pozná nadlimit a hned ti vypočte kolik je potřeba zaplatit. Vložíš data o kartě a máš klid.

    Z jakého důvodu se to musí zadávat max dvě hoďky předem ?

    Jinak když bych to udělal nasledovně. Přijedu na čáru do apky nahážu nadlimit zaplatim online platební kartou tak mi hned do apky přijde nějaké potvrzení o zaplacení a můžu pokračovat do Norska? Popřípadě při policejní kontrole mi zůstavá to potvrzení v apce které jim ukážu? Diky

    #286025
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Zdravím, nemáte někdo zkušenost s touhle apkou na zaplacení cla z nadlimitního alkoholu ? Nechápu systém toho placení. Jestli se to má platit až po spárovaní v nějaké té zóně na hranicích nebo kdy? Nebo úplně jinak a to jestli je na hranicích na Svinesundu na E6 celnice kde to jde zaplatit osobně a jsou tam 24h diky za rady Ps: pokud se to tu objeví dvakrát tak se omlouvám nějak se mi seknul telefon

    apka funguje super. Hlaně musiš proclit jen dve hodiny před hranicema. Dřiv to sice jde proclit, ale je to neplatné. V dnešní době, když má každý net v telefonu tak to není žádný problém. Do apky nacvakáš všechen alkohol co máš v autě a ona pozná nadlimit a hned ti vypočte kolik je potřeba zaplatit. Vložíš data o kartě a máš klid.

    Z jakého důvodu se to musí zadávat max dvě hoďky předem ? Jinak když bych to udělal nasledovně. Přijedu na čáru do apky nahážu nadlimit zaplatim online platební kartou tak mi hned do apky přijde nějaké potvrzení o zaplacení a můžu pokračovat do Norska? Popřípadě při policejní kontrole mi zůstavá to potvrzení v apce které jim ukážu? Diky

    Z jakého důvodu to tak je nevím, ale je to tam někde napsané.

    #286032
    Orfo
    Účastník
    (75 odpovědí)

    Pokusně sem to nainstaloval a vyskousel. Nejde mi to prepnout na vice jak dva lidi v aute. Takze vsechno co vezes v aute tam natukat nemuzes kdyz se jede ve vice lidech jak dva.  Varianta je kdyz vas jede treba 5, limit na ctyrech do aplikace nezadavat. Natukat tam jen vsechno co veze patej a aplikaci prepnout na jednu osobu. Mozna mi to stahlo blbě a da se to prepnout i na vic lidi v aute….

    #286033
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    Nevím přesně,ale myslím, že časové omezení je z důvodu toho jednoho přejezdu a né několika…

    Nicméně, po zaplacení začne okamžité odpočítávání těch 2hodin a tyto 2hodiny máte v aplikaci doklad o zaplacení, nastavení nějakého jiného času jsem nikde neobjevil.

    Je tam také možnost poslat tento doklad na email…

    Protože přejíždíme ty hory mezi SWE /NO  a bývá tam mizerný signál, platím už v kempu v SWE z wifi a to rozhodně víc než 2hodiny dopředu.

    Nechám poslat doklad na email a stáhnu v pdf do mobilu nebo notebooku.

    Kontrola zatím žádná nebyla, ale doufám, že mi uvěří, že nependluju mezi hranicema a mám na autě to, co jsem proclil.

    Nevím co by se teda stalo při kontrole ve vnitrozemí po X hodinách jízdy a včasném proclení.

     

    #286060
    pavel333
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Jo v apce jdou max dvě osoby. My jedeme ve čtyrech tak to počítám poslat ze dvou telefonů. U vás možná narazíte na problém, že na tu jednu osobu přešvihnete ten limit 27l piva a už vám to nepůjde zaplatit

    #286061
    pavel333
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Nevím přesně,ale myslím, že časové omezení je z důvodu toho jednoho přejezdu a né několika… Nicméně, po zaplacení začne okamžité odpočítávání těch 2hodin a tyto 2hodiny máte v aplikaci doklad o zaplacení, nastavení nějakého jiného času jsem nikde neobjevil. Je tam také možnost poslat tento doklad na email… Protože přejíždíme ty hory mezi SWE /NO a bývá tam mizerný signál, platím už v kempu v SWE z wifi a to rozhodně víc než 2hodiny dopředu. Nechám poslat doklad na email a stáhnu v pdf do mobilu nebo notebooku. Kontrola zatím žádná nebyla, ale doufám, že mi uvěří, že nependluju mezi hranicema a mám na autě to, co jsem proclil. Nevím co by se teda stalo při kontrole ve vnitrozemí po X hodinách jízdy a včasném proclení.

    Já myslel že doklad o zaplacení zůstává v apce. Od hranic to máme na místo tak 7h. Tak snad bude stačit doklad z mailu…

    #286065
    Orfo
    Účastník
    (75 odpovědí)

    Jo v apce jdou max dvě osoby. My jedeme ve čtyrech tak to počítám poslat ze dvou telefonů. U vás možná narazíte na problém, že na tu jednu osobu přešvihnete ten limit 27l piva a už vám to nepůjde zaplatit

     

    Uvedl jsem to pouze jako priklad. Variant je mnoho. Stejne vozime limit. Jen kdyby nabodou pribalil nekdo neco navic tak jsem to chtel vyskouset.

    #287482
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Vyzkoušeno a úplná pohoda. 2 hoďky před přejezdem zadáš co vezeš + data karty a hotovo, valíš zelenou. V telefonu se ti začne odečítat čas který slouží i  k případné  kontrole. Na email si necháš poslat potvrzení. Je to paráda.

    #287512
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    4 lidi dva telefony, data teď jsou všude za cenu jako doma tak jen to chce dva telefony a dvě karty asi. Předpokládam, že vycházeli z toho že když jede rodina = 2 dospělí a třeba děti, můžou clít společně, nebo každý sám za sebe.

    Použito cestou na Soroyu a v pohodě cca 15 km před hranicí na 93ce je 3G  a parkoviště, otázka pár minut posláno a jelo se zelenou. Naprostá pohoda.

    #287514
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

     

     

    v aplikaci pořád zůstane a nebo se dá poslat jako mail, nevím jak by se na to koukal celník kdyby to bylo třeba o hodinu nebo dvě přes. To časové omezení je , aby se asi lidi za hranicí neotočili a nechtěli přejet ješte jednou, nebo nejen ještě jednou.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aplikace kvote appen

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...