Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Veiholmen 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 811 odpovědí. Do diskuze (72 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Harty a poslední změna proběhla před 7 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 511. až 525. (celkem z 812)
  • Autor
    Příspěvky
  • #263783
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Zdravím na Veiholmen, především Terku a Bernyho. Máte krásné úlovky a nejen Vy. Je vidět, že se u Vás stále daří. Co pstruzi, už jste je byli prohnat? Nejraději bych tam byl s Vámi. Jo a s kým jste byli na krabech?

     

    Ahoj, zapomněla jsem ti napsat, že v rámci svého cyklo výletu jsem zjistila, že houby stále nerostou. Na pstruhy se doufám dostaneme, jistě pak budu sdílet nová fota. Za rok to dáme znova! Na krabech byl Berny s Øyvindem, už začala sezóna a přivezli cca 50 Kg :D… Díky za report :)</span>

    #263786
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Díky stále přetočenému režimu jsme dnes s Pepou opět vyrazili na večer. Jeli jsme na polaky k ostrovům za levým výjezdem. Ryby braly jako divé, ovšem bohužel jsme se díky špatnému počasí museli po deseti minutách vrátit zpět. Přečkali jsme nejhorší mlhu, vítr a po zjištění, že na yr.no odvolali slibovanou bouřku, vyjeli jsme jako jediní znovu. Nejkvalitnější foto viz. příloha!

    #263862
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Klasicky na večer bedýnka polaků a super počásko. Němcům se díky malému driftu zadařilo ulovit mnoho krásných okouníků.

    #263866
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    A takovej krasavec mi dneska utekl u lodi, málem jsem se rozplakala! 😀

    #263886
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Děkuji Terce za reportáže a fotky, přidávám pár dalších a všechny moc zdravím se slunečného severu.

    #263897
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Tak treba příště, nejdou mi vkládat fotky

     

    #263969
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Berny máš to tu: Pohodovou dovolenou na Veiholmenu si užívá část Bernyho rodinky:-) synátor a maminka slavného lovce Bernyho-pampaliniho

    #264032
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Dva měsíce utekly, jako voda a já se vracím domů. Díky především Bernymu a Hombremu a také spoustě fajn lidem, co tu byli. Za měsíc se budu těšit zpět! 🙂

    #264037
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Veiholmen je naše srdcovka a jsem rád, že lidí kterým se  toto místo zalíbilo je víc a víc.  Berny s Hombrem jsou borci a třeba se tam naše parta s Terkou také někdy potká:-)

    #264189
    Hombre75
    Účastník
    (278 odpovědí)

    Veiholmen je naše srdcovka a jsem rád, že lidí kterým se toto místo zalíbilo je víc a víc. Berny s Hombrem jsou borci a třeba se tam naše parta s Terkou také někdy potká:-)

     

    Bez lidí jako ty a vaše parta bychom tady byli prd platný!! 🙂 Díky

    #264195
    Hombre Havel
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Tak jsme meli nocni… 🙂

    #264220
    Hombre Havel
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Dalsi krasna ryba z Veiholmenu!! Treska 120cm, 18kg!!! Skvela rybarka z Nemecka si udelala novy osobacek 🙂

    #264298
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Ahoj, už jsem se pomalu aklimatizovala a zase bych mohla jet zpět! Mám tu rest, několik fotek šikovných nováčků:

    #264300
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Wau, ty fotky byly otočené! :/

    Berny 🙂 koulej, jakou jsem si udělala opět radost a na podzim ty pstruhy doženeme v plné parádě!

    #264390
    Hombre Havel
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Chlapi prvni den na vode a hned metrovy halik… 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 511. až 525. (celkem z 812)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální info Veiholmen 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...