Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 618 odpovědí. Do diskuze (113 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 451. až 465. (celkem z 619)
  • Autor
    Příspěvky
  • #284929
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    V těch 250ti metrech echolot asi už nic neukáže,je to tak???

    Na echolot se vyprdni. Udělejte si návazec na Okouníky, tři menší háčky dejte tak metr nad sebe, dolů závaží a spusťte to na dno. Hned jak to ťukne o dno, okamžitě zvednout zhruba o 5 až 10 metrů. Jinak na to naskáčou Brosmy. Pak jenom čekat. Žádnej adrenalínovej rybolov to není, ale když se povede velkej jako nám, tak je to zážitek. Hodně štěstí.

    #284930
    chocho
    Účastník
    (143 odpovědí)

    Dík,takhle jdeme na halíky,předloni jsme je chytli taky jen na kelery. Lapli jste aj okouny? Nevím kam na ně??

    Na rybářské mapě je to značeno jako zhruba ovál s jednotnou hloubkou

    254m. A jak píše Došky tuknout o dno a zvednout cca 5 až 10m. Karel

    #284931
    J.P.Papin
    Účastník
    (47 odpovědí)

    Díky za radu kluci,je tu neskutečné počasí,0-2 m ,,vítr” ,18 stupňů,sluníčko.Dopečeme divočáka s africkým morem a večer jedem na ně.Kolik je to asi km z Hasviku?

    #284932
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Zhruba 10 km. Možná o fous víc. Vyjedete z přístaviště, dáte se doleva a jedete až dojedete ke 4. fjordu. Zhruba tady 70°28’58.2″N 22°35’21.4″E

    #284974
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    V uplynulém víkendu se povedlo pár pěkných halibutů. Vše uloveno na přívlač, nástraha gumová ryba 18cm, hloubka 20-40m.

     

    #285064
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Soroya reef aktuálně a jeden krásný halibut z kutru.

     

    #285065
    os
    Účastník
    (403 odpovědí)

    17.8. máme nástup na Vaggan, už aby to bylo!

    #285068
    Bohy
    Účastník
    (5 odpovědí)

    Od 7.8. jsme na Apartmanu. Už se pomalu balíme.

    #285103
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Soroya na vrcholu léta nabízí maximální druhovou rozmanitost.

     

    #285107
    J.P.Papin
    Účastník
    (47 odpovědí)

    Kluci vyjeli večer na dvě hoďky před Hasvik.Ta velká byla chycená za ocas,prý nadherný boj.

    V dubnu jsem si zlomil kotník na Hestoy,teď už ležím třetí den na baráku s antibiotikama,ale já na tu svini co mi to závidí dojdu.

    #285209
    J.P.Papin
    Účastník
    (47 odpovědí)

    Zdravím všechny teď už opět ze Sorroye.Moc fotek s rybama vám asi neukážu,ale mám taky pár zajímavých.Po čtyřech dnech na baráku a zkoušení vyléčit angínu jsem to už v pátek ráno nevydržel(protože jsem od úterý nemohl jíst,ani pít,ani nic) jsem zavolal Jardovi,jestli by bylo možné zavézt k doktorovi. Za chvíli pro mě dojeli s Ahmedem a jeli jsme do místní ordinace,za to jim obrovský dík,vše tam domluvili a mě následně vysvětlili,taky se mě snažili různě uklidnit a rozveselit,což se jim vzhledem k mému stavu pochopitelně moc nedařilo,Ahmed nám dokonce nabídl na dalších pět dní barák gratis,aby na mě mohli kluci počkat,kdybych se zdržel,za což mu obrovský dík a klobouk dolů před takovou nabídkou. Tam si mě po vyšetření už nechali a sháněli do který nemocnice mě vezmou.Nakonec vyhrálo  Tromso. No popravdě ledadlo pro sebe jsem ještě v životě neměl,dobrý,akorát moje pojišťovna z toho nebude asi úplně odvázaná,no co,nelítám k doktorovi letadlem každý den. Z letiště odvoz zadara už připravenou sanitkou(si mě opatrovali,jak kdybych jim jel darovat veškerý orgány), ubytování fofr,do hodky mi doktor řízl někde u mandlí,prej absces a bylo nádherně,jak když vám rozvrtají bolavý zub.Veškerý jednání s doktorama a sestřičkama(nebyla tam ani jediná škaredá a ani jediná nad pětadvacet,no krása) úplně v pohodě a to si anglicky tak obstojně objednám pivo. Naprosto neskutečný přístup a moc jim děkuji.V poledne mě pustili se zabukovanou letenkou a antibiotikama,zpátky. Letěli jsme přímo do Hasviku, protože to byl charterový let pro bigbíťáky do Sorvaeru,kde je momentálně místní Masters.

    Omlouvám se,že to není tak úplně o rybách,ale někdy je dobré vědět i co jinýho se může stát a jak se to tady řeší.Taky bych tímto chtěl poděkovat Ahmedovi,Jardovi(nechci jim v žádném případě dělat reklamu nebo jim lézt do pr…),veškerému zdr,personálu s jejich naprosto okouzlujícím přístupem.Tak kluci pozor na rybách a šťastný lov.

    #285215
    J.P.Papin
    Účastník
    (47 odpovědí)

    P.S.Tromso je nádherné.A takhle mě vítala moje partie zpět na baráku,aj mávali z balkonu když jsme přistávali.

    #285216
    jegrhanz
    Účastník
    (234 odpovědí)

    Hezky napsané a je fajn,že Tě humor neopustil ani v tak nepříjemné situaci.

    My jsem se se stejnou ochotou a  profesionálním přístupem také setkali.Jednou v Norsku,podruhé ve Finsku cestou na Loppu.Vše v klidu s úsměvem a ochotně.

    Přeji Ti hezký zbytek dovolené, ještě nejakou pořádnou rybu a všem ostatním, kterým se něco podobného přihodí, podobný profesionální přístup a víru v dobrý konec, včetně podpory dobrých kamarádů, které se dostalo i Tobě.

    #285218
    J.P.Papin
    Účastník
    (47 odpovědí)

    Hezky napsané a je fajn,že Tě humor neopustil ani v tak nepříjemné situaci. My jsem se se stejnou ochotou a profesionálním přístupem také setkali.Jednou v Norsku,podruhé ve Finsku cestou na Loppu.Vše v klidu s úsměvem a ochotně. Přeji Ti hezký zbytek dovolené, ještě nejakou pořádnou rybu a všem ostatním, kterým se něco podobného přihodí, podobný profesionální přístup a víru v dobrý konec, včetně podpory dobrých kamarádů, které se dostalo i Tobě.

    Díky ,ale rybu už asi nestihnu,dnes balíme a chtěli by jsme odjet trajektem,pokud se na něj dostaneme.Mohl jsem letět domů z Tromsa ,ale já už se těšil i na cestu s klukama autem. Už cesta je cíl.A ten humor mě chvílema celkem už i opouštěl,ale nakonec se vždycky vrátil i díky skvělé partě kterou tady máme.

    #285250
    pank
    Účastník
    (1 odpovědí)

    Ahoj, v pátek vyrážíme na Soroyu do Sorvaeru. Jede nás 5(2 z Prahy a 3 z Brna). Zvažujeme cestu přes pobaltské republiky a Finsko, protože se nám už po čtvrté nechce jet tu nudnou cestu. Prosím o nejaktuálnější info z cesty. Jestli je třeba zajistit trajekt dopředu, jestli tam nejsou nějaké problémy na cestách atd. Taky se můžete pochlubit posledními úlovky. Díky Pank

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 451. až 465. (celkem z 619)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(109)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...