Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 618 odpovědí. Do diskuze (113 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 619)
  • Autor
    Příspěvky
  • #284220
    jirka66
    Účastník
    (349 odpovědí)

    Došky, Jiřane, ti okouníci, to je bomba, 75cm jsem ještě neviděl. Doufám, že jste to nezabili a cestou domů to hodíte na Smole do vody 🙂

    #284225
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Sime děkujeme za krásny pobyt🎣🎣🇨🇿🇨🇿🇳🇴🇳🇴

    #284286
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Honzáku, já ti děkuji, že jsi tam důstojně zachytal! Těším se na kafe s tebou v Praze!

    #284320
    mirecek
    Účastník
    (252 odpovědí)

    Kluci gratuluji k úlovkům. Moc jste mě pobavili, prožil jsem si to s vámi. Sledoval jsem vás z Chorvatska, kde je fakt na chcípnutí. Zlatej Sever!

    #284331
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    O víkendu byl úspěsný i Mark. Na jeho lodi se ulovilo 9 halibutů chyť a pusť. Největší měl 170cm, který byl vypuštěn hned ve vodě, aby se nepoškodil zbytečnou manipulací v lodi.

     

    #284343
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Ty vado, takoví okouníci a pražáci, to nějak nejde do hromady. Kde se to naučili? No než mě začnete bombardovat-si dělám srandu. Gratulace a závist.

    #284345
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Ty vado, takoví okouníci a pražáci, to nějak nejde do hromady. Kde se to naučili? No než mě začnete bombardovat-si dělám srandu. Gratulace a závist.

    Harry nezlob.

    #284354
    vydra-cz
    Účastník
    (213 odpovědí)

    Harty kluci pražský si ty okouníky asi pučili

    #284355
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Nezlobte Vláďu, on tam jel a jeho VELKÉ přáni bylo chytit si velkého okouníka a Poseidon jej vyslyšel a on si svůj sen splnil a já mu to moc přeju.

    #284460
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Za můj tým bych především poděkoval Pepovi Solnymu za skvělou organizaci a značnou dávku trpělivosti a ochoty a neskutečný entuziasmus  při realizaci tak velké skupiny jako byla na Expedice Soroya 2017.

    Za nás zcela skvělá akce , skvělý tým lidí,  úžasné ryby a  je vidět, že se Ahmed snaží pro rybolov vymyslet vše možné.

    Snad jedinou kaňkou je fakt, že už i na Soroya se  za pěknými rybami se jezdí 25km+

    #284476
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Díky Míšo,pro mne bylo ctí si zachytat a nabrat dalšì poznatky a zkušenosti od tak skvělých rybářů. Parta byla suprová a téměř každý si chytil tu svou trofejku. Jsem rád,že vše  bylo na pohodu,včetně tý dlouhý cesty….Myslím,že tak za dva…tři roky bychom si to mohli zopakovat.

    #284478
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    …a za to opoždění na skupinové foto máš u mě vroubek😉

    #284490
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To Pepíno: Já vím , naší organizaci se to stává maximálně 1x za 10 let.

    #284507
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Na Soroya dorazila další česká parta, doufám, že se jim bude dařit a pošlou nám nějakou fotku.

    #284515
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Jinak Markovi se v Donesfjordu velmi daří za poslední 3dny má uloveno 8halibutů, největší 34kg.

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 619)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(114)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...