Nápověda Naše další projekty:

Úvod Diskuze Diskuze mořského rybolovu Hitra, Dolmoy, Froya 2017

Toto téma obsahuje 133 odpovědí, má 25 diskutujících a bylo naposledy aktualizováno uživatelem  otapa před 4 dny.

Zobrazeno 15 příspěvků - 106 až 120 (z celkových 134)
  • Autor
     cenda 
    Diskutující
    (168 odpovědí)
    byl(a) online před 12 hodiny

V noci je asi klidněji a jsou i výše,než ve dne.Někdy berou opatrně.Nevím,jaké máte montáže.

Není to polak.Filety z makrel,ale já je tahal i na hlavy.Můžou být i dva háčky za sebou,Fileta lépe pracuje.Použij fixační drátek.Nejvíce se nám osvědčil jeden delší návazec,

upevněný k zátěži (hruška).

Použij klidně dva.Tak, jak to ukazoval H.D.

0,9-1 mm vlasec,kontrolovat a měnit po úlovcích.

Může být i fluo tenká hadička i chobotnice před háčky.Potřeba zkusit,může být i na škodu.

AŤ SE DAŘÍ.

cenda 
    Diskutující
    (168 odpovědí)

Dnešní noc /0-6) na volném moři 3-4 m/s SV bez deště.

Následující noc 2 m/s , z SZ na Z,výskyt drobného deště.

honza dufek 
    Diskutující
    (1375 odpovědí)
    byl(a) online před 1 hodina

včera na „37“čce jezdila i jedna loď z EDENu, číslo 13, podle mluvy to byli Slováci, takže se zkus zkontaktovat v kempu přímo s nimi a hoďte řeč, třeba pojedou ještě jednou večer na štikáče, tak se můžete přidat..Mastili je tam stejně zkušeně jako všechny lodě okolo…Určitě byli od vás..

…příště jedu na štikáče jen v rukavicích…:)

cenda 
    Diskutující
    (168 odpovědí)

To Pstruh01:

Pánové,nevím, jestli jste to vy,ale ráno na kameře byly vidět plné kalfasy štikounů.

Před pár dny jste psaly,že se trápíte.Pokud se už netrápíte podělte se, prosím, s publikem,které by rádo info.Pozdrav všem do kempu.

pstruh01 
    Diskutující
    (4 odpovědí)
    byl(a) online před 29 dny

Včera se zadařilo , štikáčů mraky. Do devíti do rána jsme filetovali a pak proběhla menší oslava, tak teď vstáváme a vyrážíme opět na ně. Vyrazili jsme společně asi čtyři lodě. Dokonce to vypadá že se sem vracejí ryby, už začíná přibývat solidnějích úlovků polaků a doršů.Fotky mám v mobilu pak je přidám.

p.

cenda 
    Diskutující
    (168 odpovědí)

Dobré zprávy! Díky.

Dneska v noci bude na „37“ ……..  Úspěšný lov všem.

Už se vám to krátí.Z Prahy odjel poslední zájezd před pauzou..Ať se zadaří i jim.

honza dufek 
    Diskutující
    (1375 odpovědí)

:…večerní rybaření přineslo opět mnoho krásných úlovků. Kdo vyjel na štikozubce, užil si krásného magického západu slunce a velkou aktivitu ryb..My jsme s hosty vyjeli na „Devadesátku“ s přáním ulovit si velkého mníka..Hned na druhý drift pěkný záběr a už se zdolávalo..naměřili jsme krásných 165cm a 21kg..Asi za pul hodinky přišel kolegovi ještě jeden ale menší 139cm/13kg…Minulý týden se podařil kuriozní úlovek, málem byla ulovena pěkná chobotnice, před vylovením si to ale rozmyslela a radši se nástrahy pustila..

honza dufek 
    Diskutující
    (1375 odpovědí)
     honza dufek 
    Diskutující
    (1375 odpovědí)

po delší době se mně tam pověsil halík…15.5kg z mníkoviště na 110 metrech na makrelu, kluci včera dali krásnýho kelera 14kg a obecnou taky 14kg….štikozubci berou, na Devadesátce je mrtě pěkných kelerů kalfasové velikosti…

lukn 
    Diskutující
    (1 odpovědí)
    byl(a) online před 30 dny

Zdravím máme to za 31 a začal jsem dávat věci do kupy a stratil jsem papírek se souřadnicema na mnikoviste.

Zdeli mi ho tady někdo?  Prosím

pstruh01 
    Diskutující
    (4 odpovědí)
    byl(a) online před 29 dny

Po návretu z Hitry přidávám trochu se zpožděním slíbené fotky štikáčů plus jedna nezbeda co leze zpět do moře.

honza dufek 
    Diskutující
    (1375 odpovědí)

Letní sezona je v plném proudu, už jsem sem dlouho nic nedal tak dnes to napravím..štikáči pořád berou, nejlepší dobou je podvečer a ještě když voda leze nahoru..tmavky a polaci na gumy, to je velká pohoda, každý týden mají hostíci polaky 90+, tučné makrely, a ještě jsou tu sledi, a pod nimi velcí dorši( nej 120cm/18kg)….

honza dufek 
    Diskutující
    (1375 odpovědí)

pěkná obecná 120cm/18kg….

honza dufek 
    Diskutující
    (1375 odpovědí)

report ze štikozubců…včera večer to zase byla rybářská nirvána…metrovky u dna, ve sloupci „komerčky“…drift skoro žádný, ryby pod námi, krásný západ slunce…

cenda 
    Diskutující
    (168 odpovědí)

Ahoj Honzo.Dobré zprávy,hezké úlovky.

Zobrazeno 15 příspěvků - 106 až 120 (z celkových 134)

Abyste mohl(a) odpovědět na toto téma, musíte být přihlášen(a).

Úvod Diskuze Diskuze mořského rybolovu Hitra, Dolmoy, Froya 2017

Lokality

Bakkan Wahl

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Soroya

soroya

Seter Brygge

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Havoya

havoya

Maledivy

8