Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra, Dolmoy, Froya 2017

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 150)
  • Autor
    Příspěvky
  • #283867
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    V noci je asi klidněji a jsou i výše,než ve dne.Někdy berou opatrně.Nevím,jaké máte montáže.

    Není to polak.Filety z makrel,ale já je tahal i na hlavy.Můžou být i dva háčky za sebou,Fileta lépe pracuje.Použij fixační drátek.Nejvíce se nám osvědčil jeden delší návazec,

    upevněný k zátěži (hruška).

    Použij klidně dva.Tak, jak to ukazoval H.D.

    0,9-1 mm vlasec,kontrolovat a měnit po úlovcích.

    Může být i fluo tenká hadička i chobotnice před háčky.Potřeba zkusit,může být i na škodu.

    AŤ SE DAŘÍ.

    #283868
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Dnešní noc /0-6) na volném moři 3-4 m/s SV bez deště.

    Následující noc 2 m/s , z SZ na Z,výskyt drobného deště.

    #283877
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    včera na “37”čce jezdila i jedna loď z EDENu, číslo 13, podle mluvy to byli Slováci, takže se zkus zkontaktovat v kempu přímo s nimi a hoďte řeč, třeba pojedou ještě jednou večer na štikáče, tak se můžete přidat..Mastili je tam stejně zkušeně jako všechny lodě okolo…Určitě byli od vás..

    …příště jedu na štikáče jen v rukavicích…:)

    #283958
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    To Pstruh01:

    Pánové,nevím, jestli jste to vy,ale ráno na kameře byly vidět plné kalfasy štikounů.

    Před pár dny jste psaly,že se trápíte.Pokud se už netrápíte podělte se, prosím, s publikem,které by rádo info.Pozdrav všem do kempu.

     

    #283959
    pstruh01
    Účastník
    (5 odpovědí)

    Včera se zadařilo , štikáčů mraky. Do devíti do rána jsme filetovali a pak proběhla menší oslava, tak teď vstáváme a vyrážíme opět na ně. Vyrazili jsme společně asi čtyři lodě. Dokonce to vypadá že se sem vracejí ryby, už začíná přibývat solidnějích úlovků polaků a doršů.Fotky mám v mobilu pak je přidám.

    p.

     

    #283960
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Dobré zprávy! Díky.

    Dneska v noci bude na “37” ……..  Úspěšný lov všem.

    Už se vám to krátí.Z Prahy odjel poslední zájezd před pauzou..Ať se zadaří i jim.

    #284405
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    :…večerní rybaření přineslo opět mnoho krásných úlovků. Kdo vyjel na štikozubce, užil si krásného magického západu slunce a velkou aktivitu ryb..My jsme s hosty vyjeli na „Devadesátku“ s přáním ulovit si velkého mníka..Hned na druhý drift pěkný záběr a už se zdolávalo..naměřili jsme krásných 165cm a 21kg..Asi za pul hodinky přišel kolegovi ještě jeden ale menší 139cm/13kg…Minulý týden se podařil kuriozní úlovek, málem byla ulovena pěkná chobotnice, před vylovením si to ale rozmyslela a radši se nástrahy pustila..

    #284408
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)
    #284836
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    po delší době se mně tam pověsil halík…15.5kg z mníkoviště na 110 metrech na makrelu, kluci včera dali krásnýho kelera 14kg a obecnou taky 14kg….štikozubci berou, na Devadesátce je mrtě pěkných kelerů kalfasové velikosti…

    #284857
    lukn
    Účastník
    (1 odpovědí)

    Zdravím máme to za 31 a začal jsem dávat věci do kupy a stratil jsem papírek se souřadnicema na mnikoviste.

    Zdeli mi ho tady někdo?  Prosím

    #284916
    pstruh01
    Účastník
    (5 odpovědí)

    Po návretu z Hitry přidávám trochu se zpožděním slíbené fotky štikáčů plus jedna nezbeda co leze zpět do moře.

    #285381
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Letní sezona je v plném proudu, už jsem sem dlouho nic nedal tak dnes to napravím..štikáči pořád berou, nejlepší dobou je podvečer a ještě když voda leze nahoru..tmavky a polaci na gumy, to je velká pohoda, každý týden mají hostíci polaky 90+, tučné makrely, a ještě jsou tu sledi, a pod nimi velcí dorši( nej 120cm/18kg)….

    #285384
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    pěkná obecná 120cm/18kg….

    #285387
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    report ze štikozubců…včera večer to zase byla rybářská nirvána…metrovky u dna, ve sloupci “komerčky”…drift skoro žádný, ryby pod námi, krásný západ slunce…

    #285391
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Ahoj Honzo.Dobré zprávy,hezké úlovky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 150)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra, Dolmoy, Froya 2017

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(16)

Nahrávání ... Nahrávání ...