Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 5.sraz přátel norského rybolovu v Praze 3.12.2016

  • Toto téma obsahuje celkem 193 odpovědí. Do diskuze (50 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mara45 a poslední změna proběhla před 7 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 194)
  • Autor
    Příspěvky
  • #266400
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Kiki ještě jsi mohl ukázat nejakou novou návnadu na halíka 😀Za 12 dnů vyrážím na ně😉👍

    #266401
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Radku: Nový nástrahy budou předvedeny na Soroya od 10.9. to bude revoluce. Až to uvidí Norové, hned je dají mimo zákon na black list.

    #266404
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Kiki hezky si to řekl…Zatím jsem byl na všech Pražských srazech a můžu říct ,že se těším celý rok na setkání s lidičkami,kterých celý rok vidíte jenom na netu.Jasné že nic není dokonalé a ani nikdy nikde nebude.Jsme různorodá společnost a to nás nutí hledat kompromisy.Za sebe můžu říct ,že na srazech jsem navázal tolik osobních přátelství,že kdyby jenom to mnělo zůstat,tak tam stojí zato jezdit.Co se týká přednášek, naše parta se shodla že skladba je v pohodě.Každý si má možnost v jednom dni najít to co ho zajímá.S přednáškami na výstavách se to nedá srovnávat.Chci si poslechnout Zerpa?..aha to musím ve štvrtek v 16 a Simčo tak ten je v sobotu v 10..píšu to jen jako příklad.Proto už jen to, že se povede v jeden den sehnat tolik lidí je takový malý zázrak.Sám dělám doma v Plzni workshopy na různe návazce a pro více jak 5-10lidí se to nedá dělat…tudy cesta nevede.Ty ceremonie a kudrlinky prostě patří k takovým akcím.Je dokázané,že jakákoliv akce, kde se sejde min 10 lidí ,tak dvěm se to nebude líbit.Pro tých 80 procent se to oplatí dělat.Jinak organizace takové akce je těžká a patří dík klukům kteří to dělají a chtějí dělat.Já na ty akce budu jezdit a pokud budu mít co říct tak i řeknu.Za ty kamarády to stojí….

    #266405
    miran
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Já si myslím , že na srazu jde hlavně o to, jak píše Jigin a kikibut,pokecat z kamarády, poznat nové rybáře a ta prezentace k tomu patří. Jinak by to mohla být obyčejná chlastací akce o ničem. Kluci kteří tyto akce dělají obdivuji a držím palce ať se jim daří. Tři měsíce a možná i déle se starat aby vše klaplo a většina byla spokojena je dost práce i na úkor osobního života a své práce.99% lidí by to nedělalo, proto buďme rádi za ty, kteří nám umožní se setkat a mít možnost se něco dozvědět .Každá akce určitě každému něco dá a když né, tak aspoň může pokecat z rybáři, které nezná nebo dlouho neviděl. Já jsem rád , že můžu vypadnout z toho celoročního stereotypu a vypnout u takové akce. Je pravda, že pivo si můžu dát u nás v hospodě, ale to je právě ten moment, kde nepoznám nové kamarády zapálené k rybolovu . Každý jsme jiná povaha, ale určitě při diskuzích o rybách a věcem kolem nich se naše povahy sblíží natolik , že můžeme být vděčni za taková setkání. Za mě suprová akce.

    #266407
    Dedo145
    Účastník
    (2415 odpovědí)

    Já si myslím , že na srazu jde hlavně o to, jak píše Jigin a kikibut,pokecat z kamarády, poznat nové rybáře a ta prezentace k tomu patří. Jinak by to mohla být obyčejná chlastací akce o ničem. Kluci kteří tyto akce dělají obdivuji a držím palce ať se jim daří. Tři měsíce a možná i déle se starat aby vše klaplo a většina byla spokojena je dost práce i na úkor osobního života a své práce.99% lidí by to nedělalo, proto buďme rádi za ty, kteří nám umožní se setkat a mít možnost se něco dozvědět .Každá akce určitě každému něco dá a když né, tak aspoň může pokecat z rybáři, které nezná nebo dlouho neviděl. Já jsem rád , že můžu vypadnout z toho celoročního stereotypu a vypnout u takové akce. Je pravda, že pivo si můžu dát u nás v hospodě, ale to je právě ten moment, kde nepoznám nové kamarády zapálené k rybolovu . Každý jsme jiná povaha, ale určitě při diskuzích o rybách a věcem kolem nich se naše povahy sblíží natolik , že můžeme být vděčni za taková setkání. Za mě suprová akce.

     

     

    Takto bych to asi napsal i ja.Maro,Zerpe a vsichni ostatni delate to moc dobre.Ja hlasim prijezd a uz se na vsechny tesim Cau Dedo

    #266411
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Super Míšo od 12 jsem hned vedle na Sandlandu tak se můžeme potkat. Jestli bude počasí tak 15 přijedu na Soroy do přístavu pro kluky co přiletí letadlem

    #266412
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    I já se samozřejmě hlasim. letos mi to doufam už výjde a budu moct dorazit. To Kikiho video je super a souhlasím s ním. A taky by to mohl být zajímavý způsob jak krátce a výstižně představit třeba nové vybavení návnady a td. I ty návazce by se takto třeba daly prezentovat.

    #266438
    derick
    Účastník
    (125 odpovědí)

    Maro už sa tešim na stretnutie s kamaratmi a poprosim zapisať derick

    #266497
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    to-KIKI

     

    Až po upozornění Šroubka co jsi dal za video na RN…..jsem si vše pustil a byl jsem v šoku…… Tvá slova byla za srdce chytající !!!! Spousta z nás starších by si měli z tebe vzít příklad.

     

    Děkuji za podporu. Už jsem někdy měl chuť se na vše vykašlat….. Ale pár lidem bych udělal radost…..a proto po tvém videu mám zase chuť ty svoje ptákoviny na srazech u kterých se občas zasmějeme dělat dál. Dík  !!!!! ČUS -ZERP

    #266498
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Dědo to je super,že Ti to letos vyšlo a dorazíš….

    Dopisuji dále – Derick a Radyn,snad Ti to letos vyjde.

    #266506
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Hlásím sebe i Bondovku.  I s ubytkem.

    Jen Hrůšo sorry , letos tě neodvezeme.  Bondové vadilo, že navigace ( co seděla vedle ní ) usnula ihned , jak jsi vystoupil na tom kruháču.

    Skleničku jsem dopil na 50-tým km a ihned dostal žízeň. Ještě, že je ta naše D1 tak zásobena benzínkama.

    Pro organizátory.  Vedete to dobře. Ne každému se dá zavděčit. A tu skleničku, kterou jsem si odnesl, tak dovezu. To vám slibuji.

     

    My Vám ty medaile přivezeme.

    #266509
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Hlásím sebe i Bondovku. I s ubytkem. Jen Hrůšo sorry , letos tě neodvezeme. Bondové vadilo, že navigace ( co seděla vedle ní ) usnula ihned , jak jsi vystoupil na tom kruháču. Skleničku jsem dopil na 50-tým km a ihned dostal žízeň. Ještě, že je ta naše D1 tak zásobena benzínkama. Pro organizátory. Vedete to dobře. Ne každému se dá zavděčit. A tu skleničku, kterou jsem si odnesl, tak dovezu. To vám slibuji. My Vám ty medaile přivezeme.

    No to to trvalo…já myslel,že zase budeš sedmý přihlášený a tys to zaspal….spaní zajistíme.

    #266512
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Čauves všeci 🙂 Hrůšu klidně odvezu i ostatní co mi nepolijou auto :)…. Takže asi víte kdo se mnou nejede, že :)) Lovu zdar  Bondová.

     

    #266528
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Chvílu tu nésu a Bondovka se mi tu vytřela.  Kecá. ( musím jí zřídit svůj NICK.  Mám v tom potom chaos )

    Jinak Kiki , klobouk dolů.  Seš kabrňák. Dobře řečeno a hlavně rychle a od srdce. Tak to má být.

    Maro 45 –  Byl bych sedmé, ale musel jsem s našima dolů na Karlovačko.

    #266533
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Zdravím všechny a zjišťuji zájem a možnosti nás jižanů. :o)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 194)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 5.sraz přátel norského rybolovu v Praze 3.12.2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...