Nápověda Doporučujeme:

Video: Lov mořských koček

Pokusíme se Vám ukázat velmi jednoduchý, ale zato účinný způsob lovu. Kočky jsme lovily na zlomech 20-40m kolem Hasviku. Dozvíte se, že lov těchto dravců není úplně jednoduchý, jak by se na první pohled mohlo zdát. Vlkouši bývají při záběru velmi opatrní a velmi často se stane, že seknete do prázdna. V tom případě nepanikařte a dejte šanci rybě, znovu nástrahu sežrat. Odhalte s námi tajemství lovu mořských koček v ledových vodách Barentsova moře. Toto video bude opravdovou lahůdkou pro oko, protože patří k prvním, které jsme natočili v Ultra HD 4K rozlišení.

 

10 komentářů

  1. Díky za kladené ohlasy. Právě jsem na Soroya a před pár minutami se rozhodlo, že se bude natáčet i tento rok, takže na zimu se máte zase na co těšit. Budu rád, když napíšete i nějaké tipy, co by vás o rybolovu v Norsku zajímalo.

  2. Myslím si, že by byla velká škoda nepokračovat, když máš tak hezkou kamarádku. Příjemně se na vás kouká. Tento koncept chlap a ženská spolu na rybách, nemá chybu. Máte to velice profesionálně zpracované, takže by se za to nemusela stydět lecjaká televize.

  3. Tak na ty velký kelery se těším, videí o vekých kelerech je po málu. Kdy plánujete zveřejnění tohoto videa?

  4. Dnes rozjíždíme volbu videa na Štedrý den, hlasujte v anketě, která je na hlavní straně. Velké kelery plánujeme až po novém roce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Havoya

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar Listopad 2017

Soroya » Září 2017

Soroya » Červen 2017

Anketa

Navštěvujete srazy mořského rybolovu?

(6)
(37)
(133)

Nahrávání ... Nahrávání ...