Nápověda Naše další projekty:
lov_kocek_video

Video: Lov mořských koček

Pokusíme se Vám ukázat velmi jednoduchý, ale zato účinný způsob lovu. Kočky jsme lovily na zlomech 20-40m kolem Hasviku. Dozvíte se, že lov těchto dravců není úplně jednoduchý, jak by se na první pohled mohlo zdát. Vlkouši bývají při záběru velmi opatrní a velmi často se stane, že seknete do prázdna. V tom případě nepanikařte a dejte šanci rybě, znovu nástrahu sežrat. Odhalte s námi tajemství lovu mořských koček v ledových vodách Barentsova moře. Toto video bude opravdovou lahůdkou pro oko, protože patří k prvním, které jsme natočili v Ultra HD 4K rozlišení.

 

6 komentářů

  1. Díky za kladené ohlasy. Právě jsem na Soroya a před pár minutami se rozhodlo, že se bude natáčet i tento rok, takže na zimu se máte zase na co těšit. Budu rád, když napíšete i nějaké tipy, co by vás o rybolovu v Norsku zajímalo.

  2. Myslím si, že by byla velká škoda nepokračovat, když máš tak hezkou kamarádku. Příjemně se na vás kouká. Tento koncept chlap a ženská spolu na rybách, nemá chybu. Máte to velice profesionálně zpracované, takže by se za to nemusela stydět lecjaká televize.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Soroya

soroya

Seter Brygge

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Havoya

havoya

Maledivy

8

Poslední fotogalerie

Soroya » Červen 2017

soroya_hasvik_june_2017

Soroya » Únor 2017

dav

Soroya » Červen 2016

soroya_fotogalerie_2016_19

Anketa

Kolik peněz investujete do Norska?

(241)
(153)
(163)

Nahrávání ... Nahrávání ...